Model A-1200

Czujnik ciśnienia z IO-Link

Wyjście przełączające PNP lub NPN

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Narzędzia maszynowe
  • Hydrualika i pneumatyka
  • Inżynieria automatyki
  • Budowa maszyn specjalnego przeznaczenia

Specjalne właściwości

  • Czujnik przemysłowy 4.0-ready z IO-Link poprawia łączność i diagnostykę
  • Zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach pracy do 1,000 g wstrząsu i -40 ... +125 °C [-40 ... +257 °F]
  • Zoptymalizowana konstrukcja ułatwia integrację maszyn OEM
  • Wielokolorowy wyświetlacz stanu 360° LED upraszcza rozwiązywanie problemów i lokalizację

Opis

Model A-1200 jest czujnikiem ciśnienia bez wyświetlacza, który można elastycznie zaprogramować za pomocą IO-Link i wykorzystywać na różne sposoby − do monitorowania ciśnienia lub jako przełącznik elektroniczny PNP/NPN do kontroli procesu.

Większe bezpieczeństwo dzięki łączności cyfrowej
Dzięki IO-Link, czujnik ciśnienia model A-1200 nadaje się idealnie do zastosowań w maszynach inteligentnych. Aby zapewnić precyzyjne wyniki pomiarów w długim czasie, czujnik ciśnienia posiada zintegrowane funkcje diagnostyki, które monitorują status urządzenia. Ponadto model A-1200 można skonfigurować zewnętrznie i wygodnie za pomocą sygnału cyfrowego i regulować w dowolnym momencie.

Solidny i trwały, nawet w trudnych warunkach
Wytrzymała wersja modelu A-1200 została specjalnie zaprojektowana do ekstremalnych warunków środowiskowych. Dzięki przyspawanemu przyłączu M12 x 1, z łatwością wytrzymuje uderzenia udarowe do 1,000 g. Został zaprojektowany dlaemperatur medium od -40 ... +125 °C i dlatego można go łatwo zintegrować z prawie każdą aplikacją. Przestój i związane z tym koszty konserwacji znacznie zmniejszają się dzięki stabilnej konstrukcji.

Łatwa integracja OEM
Integracja czujnika ciśnienia A-1200 z produkcją seryjną OEM odbywa się bardzo szybko. Czujniki mogą być wstępnie ustawione przez WIKA w oparciu o pożądane parametry klienta. Alternatywnie, automatycznie zaprogramowany IO-Link może skrócić czas konfiguracji w fabryce.

Szybka konserwacja dzięki wizualnej informacji zwrotnej
Wyświetlacz stanu LED 360° dostarcza wizualnej informacji o stanie czujnika. Sygnał zielony (OK), żółty (stan krytyczny) lub czerwony (błąd) umożliwia intuicyjne i szybkie wykrywanie i korygowanie błędów. W celu konserwacji, funkcja migania poprzez IO-Link, umożliwia dokładną lokalizację czujnika ciśnienia. Zapobiega się dezorientacji, a konserwacja jest przyspieszona.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.