Model PSD-4

Elektroniczny przełącznik ciśnienia

z wyświetlaczem

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Obrabiarki
  • Hydraulika i pneumatyka
  • Budowa maszyn specjalnego przeznaczenia
  • Przemysł spożywczy i farmaceutyczny

Specjalne właściwości

  • Zaawansowane monitorowanie stanu za pośrednictwem IO-Link
  • Większa elastyczność, niższe stany magazynowe
  • Łatwa integracja połączona z dobrą czytelnością
  • Szybka parametryzacja za pomocą 3 przycisków

Opis

Elektroniczny przełącznik ciśnienia PSD-4 to uniwersalne rozwiązanie do zadań automatyki przemysłowej - również w zastosowaniach higienicznych i w trudnych warunkach. Dzięki dokładności < ±0,5% i minimalnemu dryftowi długoterminowemu, stale zapewnia dokładne odwzorowanie ciśnienia procesowego przez ponad 100 milionów cykli obciążenia. Przełącznik ciśnienia jest dostępny z cyfrowym sygnałem wyjściowym, a także przełączalnym i skalowalnym wyjściem analogowym. Ponadto można go również łatwo monitorować za pomocą autodiagnostyki.

Zaawansowane monitorowanie stanu poprzez IO-Link
Dane o stanie i funkcje diagnostyczne umożliwiają spójne monitorowanie. Informacje o tym, czy urządzenie jest uszkodzone, czy też wartości ciśnienia lub temperatury są powyżej lub poniżej specyfikacji, są wyświetlane bezpośrednio w systemie. Dane pozwalają również na wyciąganie wniosków na temat zmieniających się warunków procesu. Dodatkowe informacje pomagają sprawdzić obciążenie.

Większa elastyczność, niższe stany magazynowe
Niskie koszty magazynowania dzięki mniejszej liczbie wariantów: Dzięki skalowalnemu wyjściu analogowemu zakres pomiarowy można ograniczyć w stosunku 5:1. Ponadto sygnał wyjściowy można skonfigurować specjalnie dla danego zastosowania. W ten sposób PSD-4 może być używany elastycznie.

Łatwa integracja połączona z dobrą czytelnością
Dzięki dużemu 14-segmentowemu wyświetlaczowi i czerwonym cyfrom, wartości ciśnienia są łatwe do odczytania, nawet w jasnym otoczeniu. Ponadto zawartość wyświetlacza można obracać o 180°, a obudowę o > 300°.

Szybka parametryzacja za pomocą 3 przycisków
PSD-4 można ustawić za pomocą 3 przycisków. Wyświetlacz i menu oferują intuicyjną nawigację zgodnie ze specyfikacją VDMA 24574-1. Przyspiesza to parametryzację i zmniejsza wysiłek związany z instalacją.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.