Model 990.34

Separator membranowy z przyłączem gwintowym

Wersja spawana

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Do mediów agresywnych, gorących i zanieczyszczonych
  • Chemiczny przemysł przetwórczy
  • Przemysł petrochemiczny
  • Uzdatnianie wody

Specjalne właściwości

  • Przyłącze proceswowe z gwintem
  • Wersja z membraną wewnętrzną, części separatora membranowego w pełni spawane
  • Duży wybór przyłączy procesowych i materiałów
  • Opcjonalnie dostępne przyłącza do spłukiwania
  • Możliwe wysokie ciśnienia do 1 000 barów [14 500 psi]

Opis

Separatory membranowe są stosowane do ochrony przyrządów do pomiaru ciśnienia w aplikacjach z trudnymi mediami.W systemach separatorów membranowych, membrana separatora membranowego umożliwia separację przyrządu i medium.

Ciśnienie przenoszone jest do przyrządu pomiarowego przez medium transmisyjne ciśnienia, które znajduje się wewnątrz systemu separatora membranowego.

Dla wymagających aplikacji klientów dostępna jest szeroka gama konstrukcji, materiałów i mediów transmisyjnych ciśnienia.

Więcej informacji technicznych dotyczących separatorów membranowych i systemów separatorów membranowych, można znaleźć w IN 00.06 „Zastosowanie, zasada działania, konstrukcje”.

Separator membranowy z pprzyłączem gwintowanym, model 990.34, jest odpowiedni do bardzo wszechstronnych zastosowań. W zależności od materiału, konstrukcja spawana może być również stosowana do szczególnie wysokich ciśnień nominalnych do 1 000 barów [14 500 psi].Inną zaletą złącza spawanego jest to, że nie jest potrzebne żadne dodatkowe uszczelnienie pomiędzy górnym i dolnym korpusem separatora.

Montaż separatora membranowego do przyrządu pomiarowego może odbywać się poprzez połączenie bezpośrednie, w przypadku wysokich temperatur za pośrednictwem elementu chłodzącego lub elastycznej kapilary.

W zakresie doboru materiałów WIKA oferuje różnorodne rozwiązania, w których separator membranowy może być wykonany z różnych materiałów.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.