Model 990.10

Separator membranowy z przyłączem gwintowym

Wersja skręcana

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Do mediów agresywnych, zanieczyszczonych
    oraz o dużej lepkości lub gorących
  • Technologia chemiczna
  • Przemysł petrochemiczny

Specjalne właściwości

  • Przyłącze procesowe gwintowe do bezpośredniego montażu
  • Konstrukcja z membraną wewnętrzną, górna i dolna część separatora skręcana
  • Różnorodny, szeroki wybór przyłączy procesowych i materiałów

Dane techniczne

Separatory membranowe stosuje się w celu ochrony urządzenia pomiarowego przed wpływem mediów agresywnych, ściernych, krystalizujących, lepkich, zanieczyszczających lub toksycznych. Membrana wykonana z odpowiedniego materiału właściwie ochroni proces. Poprzez odpowiednią kombinację urządzenia pomiarowego i separatora membranowego możliwa jest realizacja trudnych zadań pomiarowych.

W systemie znajduje się płyn, który jest dobierany w zależności od wybranej aplikacji i przekazuje w sposób hydrauliczny ciśnienie do urządzenia pomiarowego.

Niemal nieograniczony zakres zastosowania ze względu na możliwość wyboru różnych wariantów np. materiału, konstrukcji separatora. Rodzaj przyłącza procesowego ( kołnierz, gwint i przyłącze higieniczne), jak również metoda produkcji są ważnym kryterium projektowym.

Dodatkowe informacje dotyczące separatora membranowego systemów membranowych patrz karta informacyjna IN 00.06.

Konstrukcja separatora membranowego z przyłączem gwintowym, wersja skręcana model 990.10 pozwala na uniwersalne zastosowanie. Możliwa jest wymiana części dolnych (np. zmiana przyłącza procesowego), bez konieczności dokonywania modyfikacji w systemie separatora. W porównaniu z separatorem membranowym model 990.40 może być stosowany przy wysokich zakresach pomiarowych (mała średnica  membrany).

Standardowo separator membranowy jest połączony bezpośrednio z przyrządem pomiarowym, wieżę chłodzącą lub za pomocą kapilary.

Firma WIKA poprzez duży wybór materiałów oferuje różne rozwiązania. Górna część separatora i membrana mogą być wykonana z takiego samego materiału lub z różnych materiałów. Membrana i przylga mogą być pokryte materiałem specjalnym lub folią.

Separator membranowy firmy WIKA model 990.10 jest szczególne odpowiedni do agresywnych i gorących mediów. Przeznaczony jest do stosowania w procesach przemysłowych.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.