Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

E-Katalog

W oparciu o Państwa potrzeby i wymagania opracowujemy katalogi elektroniczne. Katalogi online, jak również katalogi standardowe.

Katalog online

W naszym WIKA Customer Portal, możesz pobrać katalog produktów poprzez "Enterprise Connector". Katalog zawiera, oprócz standardowych informacji o produkcie (takich jak opis produktu i cena), umożliwa również konfigurację niestandardowych opcji..

Oprócz wielu innych szczegółów, które są dostępne w naszym katalogu online, udostępniamy również standardowe interfejsy - w formacie OCI/XML - dla Państwa systemu komputerowego, które można samodzielnie ustawić i skonfigurować. W ten sposób mogą Państwo wzbogacić swój system o aktualne dane i stworzyć podstawy do optymalnego, zautomatyzowanego procesu zamawiania. Alternatywnie możemy również przetwarzać Państwa zamówienia w naszym systemie ERP bezpośrednio z koszyka zakupowego.

Statyczny katalog produktów

Udostępniamy elektroniczny katalog dostosowany do Państwa potrzeb. Państwa spersonalizowany katalog zawiera elementy multimedialne, jak również niezbędne dodatkowe pola danych.


Zainteresowany? Po prostu skontaktuj się z osobą kontaktową z działu sprzedaży WIKA lub skorzystaj z poniższego formularza: