Nowości

Powrót do przeglądu

Higieniczny system separatora membranowego z IO-Link i funkcją przełącznika

Klingenberg, lipiec 2023 r. Na potrzeby sterylnych procesów w inteligentnych systemach zakładowych firma WIKA opracowała nowy system separatorów membranowych z IO-Link. Model DSSA11SA jest również dostępny z funkcją przełącznika i wskazaniem stanu na miejscu.

Zatwierdzony przez 3-A i EHEDG system separatora membranowego jest niezwykle kompaktowy, dzięki czemu pasuje do niemal każdego środowiska instalacji. Jest dostosowywany za pomocą połączenia TriClamp®. Jego higieniczna konstrukcja spełnia wymagania procesów CIP i SIP.

Wersja IO-Link DSSA11SA umożliwia również integrację ze strukturami cyfrowymi, a także zdalną konfigurację przyrządu. Posiada również funkcję diagnostyczną, która daje użytkownikowi stały przegląd stanu przyrządu, co ułatwia konserwację. Wskaźnik LED 360° z kolorami świateł drogowych zapewnia również szybką informację o stanie na miejscu.

Nowy system pomiarowy może być używany do ciągłego monitorowania ciśnienia lub jako przełącznik PNP/NPN do sterowania procesem. Punkty przełączania można ustawić fabrycznie lub w miejscu pomiaru za pomocą IO-Link lub funkcji uczenia.

Liczba znaków: 1,041
Słowo kluczowe: DSSA11SA

Higieniczny system separatora membranowego z IO-Link i funkcją przełącznika
  • Higieniczny system separatora membranowego z IO-Link i funkcją przełącznika
Pobierz nowości