Nowości

Powrót do przeglądu

Instalowany w dowolnym miejscu: smukły przełącznik ciśnienia z IO-Link i wyświetlaczem

Klingenberg, grudzień 2019.
Nowy programowalny przełącznik ciśnienia firmy WIKA model PSD-4-ECO umożliwia monitorowanie ciśnienia w urządzeniach, które jest zarówno proste, jak i niezawodne. Dzięki IO-Link wersja 1.1, przyrząd − o kompaktowej konstrukcji i dwukolorowym wyświetlaczu − jest automatycznym rozwiązaniem automatyzacji.

Zasada plug-and-play umożliwia szybkie uruchomienie nowego przełącznika ciśnienia, poprzez indywidualną wstępną konfigurację fabryczną  lub poprzez IO-Link. Jego wyświetlacz można ustawić tak, aby operator otrzymywał informacje na miejscu bez uprzedniej wiedzy o statusie bieżącego ciśnienia lub stanie przyrządu. Na przykład zmierzona wartość w zdefiniowanym zakresie ciśnienia wyświetla się na zielona, a wartość zmierzona poza  limitem na czerwono. Aby uzyskać najlepszy możliwy widok wyświetlacza, główkę obudowy można obraca się, a wyświetlacz przechylać elektronicznie o  180°.

PSD-4-ECO został zaprojektowany do montażu w wąskich przestrzeniach. Dzięki średnicy tylko 29 mm i pionowej orientacji wyjścia elektrycznego, można zamontować go niemal wszędzie. Przełącznik ciśnienia sprawdza się również w trudnych warunkach: przeznaczony jest to temperatur medium od -40 °C do +125 °C i odporny na uderzenia do 50 g. 

Liczba znaków: 1 046
Słowo kluczowe: PSD-4-ECO

Instalowany w dowolnym miejscu: smukły przełącznik ciśnienia z IO-Link i wyświetlaczem
  • Instalowany w dowolnym miejscu: smukły przełącznik ciśnienia z IO-Link i wyświetlaczem
Pobierz nowości