Model PSD-4-ECO

Przełącznik ciśnienia OEM z wyświetlaczem

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Narzędzia maszynowe
  • Hydraulika i pneumatyka
  • Inzynieria automatyki
  • Budowa maszyn specjalnego przeznaczenia

Specjalne właściwości

  • Dobre/złe wskazanie poprzez parametryzowany wyświetlacz cyfrowy (czerwony/zielony)
  • Kompaktowy rozmiar umożliwia łatwą instalację w wąskich przestrzeniach
  • Optymalna konstrukcja ułatwia integrację maszyn OEM
  • Zaprojektowany do trudnych wymagań: uderzenia do 50 g i -40 ... +125 °C [-40 ... +257 °F]

Opis

Model PSD-4-ECO to programowalny elektroniczny presostat zaprojektowany specjalnie dla klientów OEM. Dzięki IO-Link 1.1, ekonomiczny i niezawodny model PSD-4-ECO to przyszłościowe rozwiązanie automatyzacji. Poprzez indywidualną wstępną konfigurację fabryczną przełącznik ciśnienia można również szybko i łatwo zintegrować z maszyną bez konieczności programowania.

Szybkie wykrywanie błędów dzięki kolorowej informacji zwrotnej
Za pomocą przełącznika ciśnienia PSD-4-ECO bardzo łatwo jest ustalić , czy system działa z pożądanym zakresie ciśnienia. Przyrząd można sparametryzować w taki sposób, aby wyświetlacz cyfrowy świecił się na zielono, gdy wartość mieści się w zdefiniowanym zakresie ciśnienia i na czerwono, jeśli nie. W ten sposób problemy można wcześnie zidentyfikować.

Zoptymalizowany do wąskich przestrzeni montażowych
Model PSD-4-ECO o średnicy 29 mm jest bardzo smukły. Poprzez adaptację wyjścia elektrycznego, można zainstalować go tak, aby zajmował mało miejsca. Główkę wyświetlacza można obracać o 335°, a wyświetlacz przechyla się elektronicznie o 180°, dzięki czemu wskaźnik jest zawsze wyrównany kierunku użytkownika.

Zoptymalizowany pod kątem integracji OEM
Przełącznik ciśnienia jest specjalnie dostosowany do wymagań produkcji seryjnej OEM. Na przykład, jednostki po 25 szt. zmniejszają materiał opakowania i ułatwiają obsługę.
Wstępna konfiguracja specyficzna dla klienta  WIKA lub automatyczna parametryzacja przez  IO-Link 1.1 oszczędzają czas i upraszczają proces integracji.

Zaprojektowany do trudnych warunków otoczenia
Wytrzymały: przełącznik ciśnienia model PSD-4-ECO przeznaczony jest dla średnich temperatur od -40 ... +125 °C. Ponadto wytrzymuje wstrząsy mechaniczne do 50 g i wysokie obciążenie elektryczne. Sprawia to, że jest to bardzo ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.