Nowości

Powrót do przeglądu

Nowy czujnik piezoelektryczny także z sygnałem cyfrowyml I²C

Klingenberg, styczeń 2019
Integracyjny pomiar ciśnienia w najmniejszych pomieszczeniach: WIKA rozszerzyła swoje protfolio do aplikacji OEM dzięki bardzo kompaktowemu modułowi czujnika piezoelektrycznego MPR-1 ze standaryzowanym sygnałem wyjściowym.

Dzięki średnicy 19 mm i wysokości od 17 mm (w zależności od przyłącza procesowego), moduł sensora można zintegrować z szeroką gamą produktów i systemów. Niestandardowa specyfikacja wspierana jest przez wybór analogowych i cyfrowych sygnałów wyjściowych. Wersja z sygnałem cyfrowym I²C cechuje się bardzo niskim poborem mocy i krótkim czasem odpowiedzi (3 ms). Jest więc idealna do zastosowań z zasilaniem bateryjnym. Ponadto, wartość temperatury może być wyprowadzana przez sygnał I²C.

Model MPR-1 jest standardowo dostępny z zakresami pomiaru ciśnienia względnego i ciśnienia absolutnego (od 0 ... 0.4 bar do 0 ... 25 bar) oraz zakresami na podciśnienie. Przyrząd dokonuje pomiaru z dokładnością  ≤ ±0.5 %. Na zapytanie, mogą zostać zrealizowane wyższa dokładność i inne zakresy ciśnienia.

  

Liczba znaków: 1011
Słowo kluczowe: MPR-1

Nowy czujnik piezoelektryczny także z sygnałem cyfrowyml I²C
  • Nowy czujnik piezoelektryczny także z sygnałem cyfrowyml I²C
Pobierz nowości