Model RLS-5000

Zęzowy wyłącznik pływakowy

Do przemysłu stoczniowego

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • Budownictwo okrętów
  • Zarządzanie wodą zęzów
  • Zastosowania z silnym obciążeniem mechanicznym
  • Media zanieczyszczone

Specjalny właściwości

 • Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej chroni przed uszkodzeniem mechanicznym
 • Wytrzymały i odporny na morskie warunki przewód
 • Ręczny przyrząd testowy (opcjonalny)

Opis

Zęzowy przełącznik pływakowy RLS-5000 służy do monitorowania granicznych poziomów w budownictwie okrętowym (np. w zbiornikach wód zęzowych) oraz zastosowaniach przemysłowych. Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej oraz odporny kabel podmorski chronią układ pływaka nawet w warunkach wysokiego obciążenia mechanicznego spowodowanego np. przez pływające szczątki, takie jak kawałki drewna. Wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnej znajduje się magnes stały (wbudowany w pływak), którego pole magnetyczne powoduje aktywację kontaktronu bezpotencjałowego wbudowanego w rurę.

Aktywacja kontaktronów magnesem stałym odbywa się bezstykowo, w związku z czym nie ulegają one zużyciu. Kontaktron może być dowolnie zdefiniowany jako normalnie zamknięty, normalnie otwarty lub zamienny. Podczas konserwacji opcjonalne urządzenie testowe umożliwia ręczne uruchamianie pływaka poprzez ruchomy drut.

Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji mechanicznej i certyfikacji zgodnej z wiodącymi normami morskimi, urządzenie RLS-5000 doskonale nadaje się do długoterminowego stosowania w budownictwie okrętowym.

Zęzowy wyłącznik pływakowy
 • Zęzowy wyłącznik pływakowy
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.