Przełączniki temperatury stosowane są w różnorodnych procesach przemysłowych. Przełącznik temperatury otwiera, lub zamyka, odpowiedni styk przełączający, gdy tylko zostanie osiągnięta ustawiona temperatura. Zależnie od wymagań, mogą być stosowane przełączniki mechaniczne lub elektryczne. W szerokiej ofercie produktów firmy WIKA znajdują się przełączniki temperatury do każdego zastosowania.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe przełączniki temperatury łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czym jest dokładność w odniesieniu do mechanicznych przełączników ciśnieniowych lub temperaturowych?

Dokładność oznacza odchylenie pomiędzy punktem nastawy a rzeczywistą wartością punktu przełączania. Terminu „dokładność” w tym konkretnym znaczeniu jest bardzo rzadko używamy w odniesieniu do mechanicznych przełączników ciśnieniowych i temperatur ... więcej

Jaki przełącznik zastosować w systemie bezpieczeństwa?

Do zastosowań w systemach bezpieczeństwa wymagane są przełączniki ciśnieniowe i temperaturowe a aprobatą Poziomu Nienaruszalności Bezpieczeństwa (SIL).

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.