Do każdego zastosowania odpowiedni czujnik ciśnienia

Przełącznik ciśnieniowy otwiera lub zamyka odpowiedni styk przełączający, gdy tylko zostanie osiągnięte ustawione ciśnienie. Zależnie od wymagań, przełączniki ciśnieniowe stosowane są z mechanicznymi lub elektrycznymi stykami przełączającymi, z, lub bez wyświetlaczy oraz z różnymi możliwościami ustawień. Przełączniki ciśnieniowe stosowane są w różnorodnych procesach przemysłowych i technicznych - w szerokiej ofercie firmy WIKA można znaleźć odpowiednią wersję do każdego zastosowania.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe przełączniki ciśnienia łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co oznaczają terminy „histereza przełączania” i „strefa nieczułości” w kontekście przełączników ciśnieniowych i temperaturowych?

Te terminy odnoszą się do różnicy pomiędzy punktem przełączania a punktem resetowania. W punkcie przełączania dochodzi do zmiany podłączonego obwodu przez aktywację przełącznika. W punkcie resetowania przywracany jest pierwotny status. Takie znaczenie podsta ... więcej

Jaki przełącznik zastosować w systemie bezpieczeństwa?

Do zastosowań w systemach bezpieczeństwa wymagane są przełączniki ciśnieniowe i temperaturowe a aprobatą Poziomu Nienaruszalności Bezpieczeństwa (SIL).

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.