Manometry firmy WIKA - światowego lidera rynkowego od 1946 r.

Nasze manometry stosowane są do pomiaru ciśnienia względnego, bezwzględnego oraz różnicowego. Szeroki wybór systemów pomiarowych opartych na rurce Bourdona, membranie a także elemencie puszkowym zapewnia możliwość zastosowania optymalnego rozwiązania. Manometry mogą być stosowane do zakresów ciśnienia od  0 ... 0,5 mbar  do 0 ... 6.000 bar  z dokładnością wskazania do 0,1 %. W zależności od warunków procesowych oraz wymagań stawianych przyrządom dostępne są elementy ciśnieniowe wykonane ze stopów miedzi, stali nierdzewnej  oraz materiałów specjalnych.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe manometry łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Dlaczego modele 736.11 i 736.51 generalnie nie są odpowiednie do mediów agresywnych?

Niskie ciśnienie ( strona ujemna) wnika do wnętrza obudowy tarczy i dlatego podzielnia ( Al) wskazówka (Al), szyba itd. są wilgotne. Jedynie strona dodatnia, powstała  z wnętrza obudowy manometru wykonana jest ze stali nierdzewnej i jest odporna na dzia ... więcej

Co powoduje drganie wskazówki manometru?

Wibracje oraz pulsacje oddziałujące na manometr mogą spowodować „drganie wskazówki”. Można temu zapobiec, napełniając manometr, co również zapewni jego prawidłowy odczyt.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.