Nowości

Powrót do przeglądu

Wielofunkcyjny: zawór odcinający do rurociągów

Klingenberg, sierpień 2022. WIKA dostosowała nowy zawór odcinający do zastosowań w przemyśle procesowym. Model PBV-FS z przyłączem kołnierzowym stanowi odpowiednie rozwiązanie do kontroli przepływu mediów, połączenia z urządzeniami do pomiaru ciśnienia oraz jako połączenie między systemami rurociągów.

Zawór odcinający został zaprojektowany wraz z kulą pływającą i posiada pełny lub zredukowany otwór. Użytkownicy mogą wybrać konfigurację z blokadą i odpowietrzeniem lub z podwójną blokadą i odpowietrzeniem. Model PBV-FS pracuje z niskim momentem obrotowym i niskim zużyciem, a jego powierzchnia jest również odporna na korozję.

Kompaktowa konstrukcja zaworu umożliwia instalację, która oszczędza miejsce i minimalizuje wycieki. Model PBV-FS zapobiega jakimkolwiek emisjom niezorganizowanym (test szczelności zgodny z EN ISO 15848-1). Zawór jest również testowany pod kątem bezpieczeństwa pożarowego zgodnie z API 607, ISO 10497 i BS6755-2.

WIKA oferuje także montaż zaworu i urządzenia pomiarowego na specjalne życzenie klienta. Taki zestaw jest dostarczany gotowy do instalacji i przetestowany pod względem szczelności.

Liczba znaków: 991
Słowo kluczowe: PBV-FS

<strong>Wielofunkcyjny: zaw&oacute;r odcinający do rurociąg&oacute;w</strong>
  • <strong>Wielofunkcyjny: zaw&oacute;r odcinający do rurociąg&oacute;w</strong>
Pobierz nowości