Nowości

Powrót do przeglądu

75 lat firmy WIKA:
Od fabryki manometrów do globalnego gracza w dziedzinie technologii pomiarowej

Klingenberg, styczeń 2021.
WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG obchodzi w tym roku 75-lecie istnienia. Założona w 1946 r. Grupa WIKA, koncentrująca się na produkcji manometrów, jest obecnie wiodącym producentem przemysłowych i procesowych technologii pomiarowych na
globalnym rynku.

Przy zatrudnieniu 11 000 pracowników, firma generuje obroty w wysokości około miliarda euro. Dzięki szerokiemu pozycjonowaniu i stabilnej strukturze finansowej, WIKA dobrze radziła sobie nawet podczas kryzysu koronowego.

Dziś to rodzinne przedsiębiorstwo jest reprezentowane na całym świecie przez 43 filie i posiada zakłady produkcyjne na wszystkich kluczowych rynkach. Oprócz obszernego portfolio produktów dla mierzonych zmiennych ciśnienia, temperatury, poziomu, przepływu i siły, WIKA oferuje szeroki zakres usług. Innowacyjne kompletne rozwiązania IIoT dopełniają spektrum wydajności.

Aby wzmocnić zorientowaną na rynek strategię firmy, WIKA buduje centralny ośrodek innowacji dla całej Grupy w swojej siedzibie w Klingenberg am Main. Jego inauguracja będzie miała miejsce w obecnym jubileuszowym roku.

 

Liczba znaków: 1 062
Słowo kluczowe: 75 lat firmy WIKA

75&nbsp;lat firmy WIKA:<br />Od fabryki manometr&oacute;w do globalnego gracza w dziedzinie technologii pomiarowej
  • 75&nbsp;lat firmy WIKA:<br />Od fabryki manometr&oacute;w do globalnego gracza w dziedzinie technologii pomiarowej
Pobierz nowości