Nowości

Powrót do przeglądu

Kompaktowy zawór kulowy także dla trudnych aplikacji

Klingenberg, czerwiec 2020.
Jako pierwszy zawór odcinający lub do podłączenia przyrządów do pomiaru ciśnienia: nowy zawór kulowy, model BV, nadaje się do różnych zastosowań. Dostępny jest w wersji do procesu lub przemysłowej.

Oprzyrządowanie zaworu jest kompaktowe i dlatego można go również zintegrować w środowiskach o ograniczonej przestrzeni, takich jak panel sterowania. Dzięki swojej wytrzymałości, model BV nadaje się do ciężkich aplikacji i procesów z krytycznymi mediami. Jego części ciśnieniowe odpowiadają współczynnikowi bezpieczeństwa 4:1, szczelność została przetestowana zgodnie z BS 6755 / ISO 5208, wskaźnik wycieków A. Antystatyczna konstrukcja, przeciwwybuchowy trzpień zaworu i samouszczelniające gniazda zaworów zapewniają bezpieczne działanie zaworu kulowego. Wysokiej jakości obróbka części wewnętrznych umożliwia ciągłą, precyzyjną i płynną pracę. 

W przypadku modelu BV, WIKA oferuje montaż dostosowany do aplikacji z przyrządem pomiarowym. Takie podłączenie przyrządu dostarczane jest jako gotowe do instalacji i przetestowane pod kątem szczelności.

 

Liczba znaków: 1030
Słowa kluczowe: BV

Kompaktowy zawór kulowy także dla trudnych aplikacji
  • Kompaktowy zawór kulowy także dla trudnych aplikacji
Pobierz nowości