Nowości

Powrót do przeglądu

Ręczny kalibrator ciśnienia ze zintegrowaną pompą

Klingenberg, luty 2010
Dzięki nowemu, kompaktowemu ręcznemu kalibratorowi ciśnienia CPH6600 dostarczamy użytkownikowi procesów przemysłowych kalibrator ciśnienia ze zintegrowaną pompą.

Teraz można zapomnieć o zewnętrznej pompie, a zadania kalibracyjne wykonać w sposób szybki i łatwy. Nowy ręczny kalibrator za pomocą zintegrowanej elektrycznej pompie wytwarza ciśnienie do 10 bar,
a za pomocą ręcznej pompy możliwe jest ciśnienia do 20 bar. Charakteryzuje się również wysoką dokładnością  ± 0,025 % pełnej skali.

Zakres zastosowania nowego CPH6600 jest rozszerzony, np. dla ciśnienia do 700 bar poprzez podłączenie odpowiedniego zewnętrznego modułu. Oprócz tego kalibrator w połączeniu z czujnikiem  Pt100 umożliwia równoczesny pomiar temperatury. Dodatkowe funkcje przełącznika testu ciśnienia i wskazanie odchylenia urządzeń testowych w procentach powodują, że CPH6600 jest przyjazny dla użytkownika.

Dzięki szerokim możliwością technicznym oraz ze względu na swoją ergonomiczną budowę, a także wagę mniejszą niż jeden kilogram CPH6600 jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Przyczynia się do tego również duży wyświetlacz LCD oraz intuicyjne menu. 

Kod: Ręczny kalibrator ciśnienia CPH6600

Ręczny kalibrator ciśnienia ze zintegrowaną pompą
  • Ręczny kalibrator ciśnienia ze zintegrowaną pompą
Pobierz nowości