Nowości

Powrót do przeglądu

Wysokiej jakości zanurzalny przetwornik ciśnienia do pomiaru ciśnienia

Klingenberg, listopad 2012
Nowy zanurzalny przetwornik ciśnienia LH-20  produkcji WIKA spełnia najwyższe wymagania jeśli chodzi o technologię pomiaru poziomu. Smukły, o wysokiej jakości wykonania, o średnicy tylko 22 mm, zachywyca dokładnością do 0.1 %, nawet w trudnych warunkach pracy.

Dzięki wielu opcjom i funkcjom, sonda poziomu jest odpowiednia to prawie wszystkich zastosowań w pomiarach poziomu przy pełnym kontakcie z medium. LH-20 posiada, oprócz wysokiej dokładności, bardzo niski błąd temperaturowy i dostępny jest z równoległym temperaturowym sygnałem wyjściowym, komunikację HART i skalowany zakres pomiarowy. Dla najwyższej odporności na media, sonda dostępna jest w wersji w wykonaniu ze stali nierdzewnej lub tytanu, z przewodem PUR, PE lub FEP.

Różnorodność możliwych aplikacji jest zwiększona dzięki konstrukcji zanurzalnego przetwornika ciśnienia. W wariancie sondy w wykonaniu do aplikacji z wodą pitną, LH-20 spełnia regulacje KTW i ACS zgodności z wodą pitną. Ponadto sonda dostępna jest w wersji przeciwwybuchowej.

Wysokiej jakości zanurzalny przetwornik ciśnienia do pomiaru ciśnienia
  • Wysokiej jakości zanurzalny przetwornik ciśnienia do pomiaru ciśnienia
Pobierz nowości

Twój kontakt

Czy masz pytania dotyczące tego newsa? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail.