Model MTF-1

Moduł sensora ciśnienia

Do 1,000 bar

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie modułu sensora ciśnienia

  • Projekty integracji sensorów
  • Zastosowania z zasilaniem bateryjnym
  • Zastosowania z wysokim ciśnieniem do 1000 bar [15000 psi]
  • Monitorowanie warunków roboczych


Specjalne właściwości modułu sensora ciśnienia

  • Kompaktowa budowa do ograniczonych przestrzeni montażowych
  • Niskie zużycie energii oznacza mniejsze wymagania konserwacyjne
  • Suche, spawane ogniwo pomiarowe ze stali nierdzewnej do mediów agresywnych
  • Dodatkowe wskazanie temperatury na potrzeby monitorowania stanu

Opis modułu sensora ciśnienia

Moduł sensora ciśnienia MTF-1 stanowi prosty i elastyczny sposób na zintegrowanie pomiaru ciśnienia w szerokim zakresie zastosowań. Wartość ciśnienia jest cyfrowo przetwarzana w module i komunikowana pod postacią standardowego sygnału cyfrowego lub analogowego. Moduł MTF-1 dostarcza precyzyjnych danych na obszarach, w których występują ciśnienia do 1000 bar.
Regulacja sygnału wyjściowego jest przeprowadzana w fabryce firmy WIKA, dzięki czemu klient nie musi poświęcać na nią czasu i środków podczas integracji.

Niskie zużycie energii oznacza mniejsze wymagania konserwacyjne
Moduł sensora ciśnienia MTF-1 został zaprojektowany do pracy w trybie oszczędzania energii. Dzięki niskiemu zużyciu energii i błyskawicznemu włączaniu, sygnał cyfrowy I²C przesyła dane niezwykle wydajnie.
Ponadto zastosowany czas uśpienia oszczędzający energię dodatkowo redukuje zużycie energii. Dzięki temu opisywany moduł jest szczególnie odpowiedni dla rozwiązań wykorzystujących baterie. Zapewnia długie cykle pracy pomiędzy ich wymianą, co prowadzi do zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych.

Suche, wspawane ogniwo pomiarowe ze stali nierdzewnej, także do mediów agresywnych
Suche ogniwo pomiarowe ze stali nierdzewnej jest przyspawane do przyłącza procesowego i doskonale sprawdza się w zastosowaniach z mediami żrącymi. Nawet przy długim użytkowaniu i wielu cyklach obciążeniowych, suche ogniwo pomiarowe modelu MTF-1 wykazuje jedynie niewielki dryf sygnału – i stanowi sprawdzone źródło wiarygodnych danych.

Dodatkowe wskazanie temperatury na potrzeby monitorowania stanu
Istnieje wiele zastosowań, w których odczyt temperatury pomaga ocenić stan sensora. Dzięki cyfrowemu protokołowi I²C, równolegle z sygnałem ciśnienia, model MTF-1 zapewnia wartość wytyczną temperatury w module sensora, co można wykorzystać do oceny stanu przyrządu. To rozwiązanie umożliwia stosowanie konserwacji prewencyjnej w oparciu o stan sensora, dzięki czemu żywotność przyrządu zostaje wydłużona, a naprawy można zaplanować z wyprzedzeniem.

Szerokość klucza 19 mm

MTF-1 pressure sensor module | our smart solution for your sensor integration projects

  • Szerokość klucza 19 mmSzerokość klucza 27 mmMTF-1 pressure sensor module | our smart solution for your sensor integration projects
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.