Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przenośniki ciepła i systemy chłodnicze
  • Zbiorniki do kriotechniki
  • Kotły parowe
  • Przyłącze procesowe: zbiorniki chemiczne, rafinerie, przemysł morski, gazowniczy i olejowy, elektrownie


Specjalne właściwości

  • Ciśnienie PN 6 ... 250
  • Zakres temperatury roboczej od -200 ... +450 °C
  • Stal węglowa i stal CrNi, odpowiednia do zbiorników ciśnieniowych wg EN i ASME


Opis

Wskaźnik szklany LGG służy jako bezpośrednie wskazanie do cieczy i może być wyposażony w refleksyjne lub przezroczyste szkło lub mikę. Dla uzyskania kontrastu jasny ciemny stosowana jest zasada odbicia wiązki światła. Do ciśnień poniżej 25 barów stosowana jest szklana rurka.

 Wskaźnik szklany model LGG składa  się z rdzenia w uchwycie szkła, znanego także płytką tylną. Wbudowany w płytkę tylną kanał cieczy (i jeżeli jest to konieczne kanał ogrzewający) oraz powierzchnia gniazda do integralnego uszczelnienia oraz wskaźnika.

Szkło i/lub krążki miki, jak również uszczelnienia są zamocowane, zabezpieczone oraz uszczelnione z użyciem śrub i pokrywy. Szkło jest stosowane zgodnie z DIN 7081, to znaczy do maksymalnej temperatury 243 °C (280 °C w modelu z miką dla pary i do 300 °C dla innych mediów, a w specjalnych okolicznośiach do 450 °C.

Dla zachowania jakości szkła do płytek wziernika stosowane jest tylko szkło borokrzemianowe. Poza powyższymi warunkami roboczymi stosowana jest naturalna mika.

Przyłącze procesowe zwykle jest wykonane z głowic zaworów z pojedynczą lub podwójną izolacją. Zawory spustowe pozwalają na opróżnienie wskaźnika szklanego i są zamocowane do dolnej powierzchni kołnierza. Jeżeli jest to konieczne na górze może być zamocowany zawór odpowietrzający.

Glass gauge
  • Glass gaugeWIKA - Level indication with sight glass indicator
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.