Model E3906

Ręczny tensometryczny przyrząd pomiarowy

Do przetworników siły lub czujników wagowych w mobilnym sprzęcie do testowania

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zatosowanie

  • Systemy pomiarowe i kontrolne
  • Usługi kalibracji

Specjalne właściwości

    • Odpowiednie dla sygnałów mV/V
    • Wyświetlane wartości dowolnie skalowalne
    • Pamięć wartości maksymalnej


Opis

Model E3906 jest ręcznym tensometrycznym przyrządem pomiarowym stosowanym w połączeniu z przetwornikami siły lub ogniwami obciążnikowymi z sygnałami wyjściowymi mV/V. Jest używany do badania siły, ciężaru lub kalibracji w przenośnym sprzęcie testowym.

Ekonomiczny, ręczny przyrząd pomiarowy wyposażony jest w 4½-cyfrowy, dowolnie skalowalny wyświetlacz LCD sygnałów tensometrycznych o napięciu od 0,35 do 3,5 mV/V.

Może być zasilany zarówno bateriami standardowymi lub akumulatorkami, jak i zasilaczem sieciowym z wbudowaną funkcją ładowania akumulatorków. Tryb oszczędzania baterii z wyłącznikiem czasowym (15 min) automatycznie wyłącza przyrząd.

Zintegrowana pamięć wartości maksymalnych i funkcja inwersji sygnału może być włączana i wyłączana w dowolnym momencie za pomocą przycisku.

Kolejny przycisk włącza sterowanie 100-%, jeśli występuje w przetworniku siły lub ogniwie obciążnikowym. Dzięki tej funkcji, bez konieczności pamiętania o dalszej regulacji, ręczny tensometryczny przyrząd pomiarowy można skalibrować z czujnikiem lub sprawdzić kalibrację.

Ręczny tensometryczny przyrząd pomiarowy
  • Ręczny tensometryczny przyrząd pomiarowy
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.