Model DPGT40

Manometr różnicowy z sygnałem wyjściowym

Ze zintegrowanym wskaźnikiem ciśnienia roboczego (DELTA-trans)

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

Monitorowanie filtrów, sprężarek i pomp w:

  • Kotłach okrętowych, zbiornikach ciśnieniowych, zbiornikach wody zęzowej
  • Instalacjach wody pitnej i uzdatniania wody
  • Hydroforniach, instalacjach grzewczych, systemach gaśniczych

 


Specjalne właściwości

  • Różnicowy przetwornik ciśnienia ze zintegrowanym miernikiem ciśnienia różnicowego i roboczego
  • Przekazywanie parametrów procesowych do sterowni (np. 4 ... 20 mA)
  • Wytrzymała obudowa aluminiowa z nietłukącą szybą
  • Wysoki stopień ochrony, IP 65 (opcjonalnie)

 


Opis

Manometry różnicowe z rodziny DELTA-line są stosowane do monitorowania niskich zakresów ciśnienia przy wysokich wymaganiach jednostronnego przeciążenia i ciśnienia statycznego.

Typowe rynki dla tych produktów to: przemysł morski, technologia grzewcza, HVAC, gospodarka wodno - ściekowa oraz budowa maszyn i instalacji. Głównym zadaniem dla tych produktów jest monitorowanie filtrów, sprężarek i pomp.

DELTA-trans znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest transmisja sygnału i jednoczesne wyświetlenie na urządzeniu ciśnienia różnicowego.

Pozycja wskazówki jest określana przez elektroniczny dekoder kątowy, sprawdzony w istotnych dla bezpieczeństwa zastosowaniach w przemyśle motoryzacyjnym – jest to czujnik bezstykowy, dlatego też nie ulega zużyciu ani tarciu. Wytwarzany jest przez niego elektryczny sygnał wyjściowy (np. 4 ...20 mA) proporcjonalny do ciśnienia , który następnie jest transmitowany w postaci sygnału do sterowni. Dodatkowo można ustawić ręcznie elektryczny punkt zerowy.

Często przy takim zastosowaniu obok wskazania ciśnienia różnicowego istotne jest również ciśnienie robocze. Dlatego też w różnicowym przetworniku ciśnienia DELTA-trans standardowo zintegrowany jest miernik ciśnienia roboczego.

 Dwa czytelne mechaniczne wyświetlacze niewymagające zasilania elektrycznego umożliwiają równoczesny odczyt ciśnienia roboczego i różnicowego. Dzięki temu nie ma już potrzeby instalowania dodatkowego punktu pomiarowego, co łączy się z kosztami montażu i orurowania.

 Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie i nietłukącej szybce produkty charakteryzują się długą żywotnością, również w trudnych warunkach otoczenia. Zapewnia to bezpieczeństwo przyrządu i odporność na mechaniczne urządzenia z zewnątrz.

 Nowy funkcjonalny design uzupełnia wygląd przyrządu.

Differental pressure sensor, model DPGT40
  • Differental pressure sensor, model DPGT40
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.