Dla każdego punktu pomiarowego dostępna jest optymalna osłona termometryczna

Osłony termometryczne firmy WIKA stosowane są w wymagających warunkach roboczych, zarówno w wersji jednoczęściowej, jak i wieloczęściowych. Oferowane warianty posiadają różną konstrukcję z przyłączem kołnierzowym, gwintowym lub do wspawania. Ponadto, wszystkie przyłącza do zastosowań sterylnych, jak również osłony termometryczne jednoczęściowe Van-Stone, dostępne są bez szwów spawalniczych. Optymalną ochronę czujnika zapewnia wybór materiałów i wytwarzanie osłon termometrycznych zgodnie z globalnymi normami lub wg specyfikacji klienta.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

z

Jaka powinna być długość zanurzeniowa do osłony termometrycznej w rurach?

Ogólnie, należy zapewnić, żeby czujnik termometru był opływany przez medium. Generalnie można to uzyskać utrzymując końcówkę osłony termometrycznej w środkowej jednej trzeciej rurociągu.

Co to jest test przenikania barwnika?

Test przenikania przeprowadzany zgodnie z normą DIN EN 3452-1 powoduje, że stają się widoczne delikatne pęknięcia powierzchni oraz porowatość spawów. Na powierzchnię po oczyszczeniu jest natryskiwany środek kontrastowy (czerwony lub fluorescencyjny) . Dzięki ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.