Modele WUD-20, WUD-25, WUD-26

Przetwornik ultraczysty

Ze zintegrowanym wyświetlaczem i opcjonalnie kontaktami przełączającymi

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł półprzewodników, płaskich wyświetlaczy panelowych i fotowoltaiczny 
  • Dostawa gazu ultraczystego w systemach produkcji półprzewodników

Specjalne właściwości

  • Wysoka dokładność pomiaru 0.15 % RSS
  • Doskonała stabilność długookresowa
  • Redukcja szumów sygnału i ekranowanie 
  • Pomiar ciśnienia w odniesieniu do próżni
  • Aktywna kompensacja temperatury

Opis

Solidny
Seria WU-2x  łączy zgodną ze stanem techniki koncepcją czujników cyfrowych z analogowymi sygnałami wyjściowymi, w celu zapewnienia najbezpieczniejszych i najbardziej dokładnych pomiarów niezbędnych dla dzisiejszych wymagań rynku.

Odczyty ciśnienia w odniesieniu do pociśnienia, zintegrowana redukcja szumów i ekranowanie, zapewniają wysoką dokładność pomiarów i doskonałą stabilność długookresową.

Aktywna kompensacja temperatury redukuje wpływy czujnika na zmienne temperatury, pozwalając na bezpieczną pracę nawet w aplikacjach z wysokimi fluktuacjami temperaturowymi, np. efekt Joule-Thomson w przypadku gazów rozszerzalnościowych.

Czujniki WUD-25 (przepływ) i WUD-26 (montaż powierzchniowy) zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane, aby wytrzymać naciski skręcania, często występujące podczas instalacji. Specjalna konstrukcja naszego czujnika cienkowarstwowego eliminuje ryzyzko błędu sygnału czujnika spowodowane wpływami obciążeń na przyłącze procesowe lub połączenia spawane.

Wszechstronny
WUD-2x można łatwo zainstalować w systemach dystrybucji gazu. Przejrzysty obrotowy wyświetlacz LED jest czytelny z każdej pozycji.

Monitoring specyficznych aplikacji i działania kontrolne mogą zostać zrealizowane za pomocą dwóch programowalnych wyjść przełączników.

Kompaktowy
Dzięki małym gabarytom WUD-2x jest najbardziej kompaktowym czujnikiem UHP na rynku. Zatem jest dostosowany optymalnie do aplikacji o ograniczonej przestrzeni montażowej i może być łatwo zainstalowany nawet w istniejących instalacjach.

WUD-20, pojedyncza końcówka

WUD-20, pojedyncza końcówka

  • WUD-20, pojedyncza końcówkaWUD-25, na przepływieWUD-26, modułowy montaż powierzchniowy
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.