Do widoku strony internetowej
Nr 2/2018, data 11.07.2018

Newsletter WIKA Polska

Witamy w naszym drugim newsletterze w 2018 r.

Czy określili już Państwo program swoich odwiedzin targowych na najbliższy okres? Niezależnie od wszystkiego, prosimy nie zapomnieć zaplanować wizyty na stoisku WIKA. Warto również zajrzeć do naszą stronę internetową - nowe produkty czekają na Państwa.

Życzymy przyjemnej lektury.

Zespół redakcyjny newslettera


Nasze bieżące tematy
1. Targi ENERGETAB 2018
2. Instalacja, podłączenie, pomiar: nowy kompaktowy przetwornik temperatury
3. Nowy, przenośny kalibrator ciśnienia, CPH7650
4. Nowy separator membranowy do zastosowania z mocznikiem
5. Pomiar poziomu – “Jak to działa”
6. 3-A kontra EHEDG

1. Targi ENERGETAB 2018
1. Targi ENERGETAB 2018
W dniach 11–13 września 2018 w Bielsko-Białej odbędzie się kolejna 31-wsza edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB. Tradycyjnie już od lat wśród wystawców nie zabraknie firmy WIKA Polska. Pragniemy zatem zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 6, mieszczącego się w pawilonie Z.

Podczas targów zaprezentujemy nowości produktowe, m.in. urządzenia z zakresu pomiaru gazu SF6 oraz pomiaru przepływu. Będzie to również doskonała okazja do bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń z przedstawicielami naszej firmy.

Wstęp na teren targów jest wolny.
read MoreDo informacji targowych
  

2. Instalacja, podłączenie, pomiar: nowy kompaktowy przetwornik temperatury
2. Instalacja, podłączenie, pomiar: nowy kompaktowy przetwornik temperatury
Nowy kompaktowy przetwornik temperatury TFT35, sprawia, że pomiar staje się niezwykle prosty. Instalacja zajmuje kilka sekund, za sprawą wkręcanej osłony termometrycznej, natomiast wypróbowane i przetestowane już złącza ułatwiają połączenie z jednostką sterującą - co jest niezwykle cenne podczas instalacji.

TFT35 posiada fabrycznie skonfigurowane zakresy pomiarowe. Oszczędza to czas podczas uruchamiania. Możliwa jest wymiana elektroniki w trakcie pracy urządzenia, dzięki wymiennemu wkładowi pomiarowemu. Dostępność różnorodnych sygnałów wyjściowych, sprawia, że model  TFT35 pasuje do wszystkich standardowych systemów sterowania.
read MoreDo strony produktowej TFT35
PDFDo karty katalogowej (424,3 KB)

3. Nowy, przenośny kalibrator ciśnienia, CPH7650
3. Nowy, przenośny kalibrator ciśnienia, CPH7650
Przenośny kalibrator ciśnienia CPH7650 został stworzony z myślą o pracy w terenie. Wyposażono go w pompę elektryczną, wymienialne czujniki ciśnienia wzorcowego CPT6000 o klasie dokładności 0,025 % zakresu, oraz moduł elektryczny przeznaczony do różnorodnych zadań pomiarowych.

Dodatkowo, oprogramowanie kalibracyjne WIKA-Cal pozwala na analizowanie danych zebranych przez przyrząd lub wcześniejsze sporządzenie procedury kalibracji.
read MoreDo strony produktowej CPH7650
read MoreDo strony produktowej WIKA-Cal

4. Nowy separator membranowy do zastosowania z mocznikiem
4. Nowy separator membranowy do zastosowania z mocznikiem
Mocznik jest obecnie środkiem szeroko stosowanym w rolnictwie jako przyspieszacz wzrostu. Proces wytwarzania mocznika jako produktu ubocznego w produkcji amoniaku stawia przed stosowaną technologią pomiarową wysokie wymagania.

Firma WIKA wzbogaciła swoją ofertę o przetworniki ciśnienia specjalnie dostosowane do pracy z mocznikiem. Zapewniają one ochronę nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pracy. Firma WIKA stosuje stop stali 1.4466, stworzony z myślą o syntezie mocznika.
read MoreDo strony produktowej 990.48
read MoreDo strony produktowej 990.49
PDFBroszura (1,2 MB)
  

5. Pomiar poziomu – “Jak to działa”
5. Pomiar poziomu – “Jak to działa”
Jak odbywa się monitorowanie poziomu za pomocą sondy poziomu, czujnika ciśnienia, przełącznika optoelektronicznego, przełącznika pływakowego, wskaźnika Bypass, z wziernikiem lub hermetycznym łańcuchem pomiarowym?

Zajrzyj do naszego kanału na  YouTube, gdzie znajdziesz ilustracyjne animacje na temat najpopularniejszych zasad pomiaru.
read MoreDo kanału YouTube
read MoreWięcej informacji na temat monitorowania poziomu

6. 3-A kontra EHEDG
6. 3-A kontra EHEDG
Producenci z branży spożywczej przywiązują dużą wagę do możliwości łatwego oczyszczania modelu (znanego także jako wykonanie higieniczne/ sterylne). Dlatego wybierając produkty, szukaj symbolu 3-A lub EHEDG.

O tym co te dwa symbole oznaczają i czym się od siebie różnią, można przeczytać w naszym nowym wpisie na blogu.

Ponadto warto zarejestrować się na nasz bezpłatny newsletter, aby otrzymywać aktualne informacje na wybrane tematy. Nasi autorzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na pytania.
read MoreDo wpisu na blogu
read MoreDo blogu WIKA Polska
read MoreDo subskrypcji nowości
  

Strony WIKA
WIKA Websites
Dowiedz sie wiecej na temat grupy firm.
read more do strony www  
Blog WIKA
WIKA Websites
Bądź na bieżąco z naszymi artykułami na blogu.
read more do blogu  
read more do subskrypcji nowości  
Socialmedia
WIKA auf YouTube
Zobacz nasze strony mediów społecznościowych.
read more do LinkedIn  
read more do kanalu YouTube  
© 2018 WIKA Polska  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


Redakcja Newsletter WIKA Polska
WIKA Polska
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Łęgska 29/35
87-800 Włocławek
Polska
Tel.: +48 54 23-01-100
Fax: +48 54 23-01-101
newsletter@wikapolska.pl
Strona WIKA
Prawa autorskie
Rezygnacja z subskrypcji newslettera

Przedruk lub adaptacja pojedynczych raportów lub artykułów są dozwolone wyłącznie za wyraźną zgodą firmy WIKA. Wszystkie prawa zastrzeżone. WIKA nie ponosi odpowiedzialności za kompletność, prawidłowość i aktualność dostarczanych informacji. WIKA nie jest także odpowiedzialna za treści i usługi oferowane na zewnętrznych witrynach, do których bezpośrednie lub pośrednie odniesienia poprzez hiperłącza znajdują się newsletterze.

Otrzymali Państwo ten e-mail, ponieważ Państwa adres mailowy został dodany do listy dystrybucyjnej na naszej stronie internetowej lub znajdował się w naszej bazie. Tutaj można subskrybować lub zrezygnować z subskrypcji newslettera WIKA.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt z nami poprzez e-mail: newsletter@wikapolska.pl.