Model TW81

Osłona termometryczna

Wersja wg EN 50446

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

   • Wielkie piece, podgrzewacze powietrza
   • Piece do obróbki cieplnej
   • Spalarnie odpadów
   • Większe ciepłownie, wytwarzanie ciepła


Specjalne właściwości

   • Różne długości i wymiary
   • Szeroki wybór materiałów
   • Różne przyłącza procesowe


Opis

Każda osłona termometryczna stanowi ważny element każdego punktu pomiarowego. Służy do tego, aby odseparować proces od otoczenia, a więc do ochrony środowiska i personelu - czujnik temperatury nie ma styczności z mediami niebezpiecznymi, wysokim ciśnieniem i prędkościami przepływu, dzięki czemu umożliwia wymianę termometru podczas pracy.

Bazując na prawie nieograniczonych możliwościach zastosowania, istnieje spora liczba wariantów, jak np. konstrukcje lub materiały. Ten rodzaj przyłącza procesowego i podstawowa metoda produkcji to istotne kryterium różnicowania konstrukcji. Podstawowe rozróżnienie między gwintowanymi a spawanymi osłonami termometrycznymi polega na przyłączach kołnierza.

Dno osłony modelu TW81 jest płaskie lub wypukłe, natomiast w przypadku osłony emaliowanej jest zawsze wypukłe. Osłona termometryczna jest podłączana do głowicy przyłączeniowej i mocowana zaciskowo. Dodatkowo oferujemy również możliwość przykręcenia głowicy przyłączeniowej do osłony termometrycznej. Umożliwia to stopień ochrony IP65. Przesuwne przyłącze procesowe jest zaciskane przy osłonie termometrycznej, co pozwala na regulację długości zanurzeniowej.

Preferowane są standardowe długości nominalne zgodne z normą EN 50446.

Osłona termometryczna
 • Osłona termometryczna
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.