Model TW30

Osłona termometryczna (jednoczęściowa)

Wersja Vanstone

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł petrochemiczny, morski, budowa maszyn
  • Przy wysokich obciążeniach procesowych
  • Przy wysokich obciążeniach chemicznych (specjalne materiały)

Specjalne właściwości

  • Bardzo wytrzymała konstrukcja
  • Jednoczęściowe wykonanie bez spawów
  • Dostępne formy osłon termometrycznych: stożkowa, prosta lub stopniowana

 


Opis

Osłona termometryczna jest ważnym elementem każdego punktu pomiarowego temperatury. Stosowana jest do oddzielania procesu od otoczenia, a tym samym ochrony środowiska i użytkowników przed wpływem agresywnych mediów. Chroni również czujnik temperatury przed wysokim ciśnieniem oraz natężeniem przepływu. Zastosowanie osłony termometrycznej pozwala na wymianę termometru bez konieczności zatrzymywania procesu.

Opierając się na prawie nieograniczonych możliwościach zastosowań, istnieje duża liczba wariantów, takich jak konstrukcja osłony lub materiały. Rodzaj przyłącza procesowego oraz podstawowe metody wytwarzania są ważnymi kryteriami różnicowania konstrukcji. Podstawowe rozróżnienie można dokonać między gwintowanymi i spawanymi osłonami, a tymi z połączeniami kołnierzowymi.

Ponadto można wyróżnić osłony jednoczęściowe i wieloczęściowe. Wieloczęściowe są zbudowane z rury, która jest zamknięta na stałe przez spawaną końcówkę. Jednoczęściowe drążone wykonane są z pręta.

Osłony termometryczne, model TW30 przeznaczone są do pracy z termometrami mechanicznymi i elektrycznymi firmy WIKA.

Ze względu na wytrzymałą konstrukcję, osłony termometryczne znajdują zastosowanie w przemyśle chemicznym i petrochemicznym oraz w budowie instalacji.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.