Modele TR96-O, TC96-O

Elastyczny wielopunktowy termometr do montażu z osłoną termometryczną

Z lub bez funkcji spłukiwania

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

   • Przemysł chemiczny i petrochemiczny
   • Pomiar rozkładu temperatury lub gorących punktów w reaktorze
   • Zbiorniki paliw

Specjalne właściwości

 • Elastyczna instalacja
 • Wtórna komora ciśnieniowa
 • Zastępowalność

Opis

Wielopunktowy termometry stosowany jest do pomiaru profili temperatury w reaktorach lub zbiornikach paliw oraz do wykrywania punktów o podwyższonej temperaturze tzw. „Hot-Spots“ 

Aby osiągnąć szybki czas reakcji, poszczególne punkty pomiarowe są wypychane na wewnętrzną stronę rurki, która tworzy termometr z pojedynczą jednostką lub która może być istniejącym elementem reaktora. Zaciski przyłączeniowe lub przetworniki temperatury są umieszczone w główce przyłączeniowej, która jest częścią składową termometru wielopunktowego lub może być montowana osobno, np.na ścianie lub rurociągu.

Tx96-O to wyjątkowy produkt oferujący najwyższą niezawodność, użyteczność i bezpieczeństwo.
Konstrukcja Flex-O ™ znacznie poprawia pomiaru temperatury reaktora.Umożliwia pomiar temperatury na różnych poziomach w całym reaktorze z wykorzystaniem wielu punktów pomiarowych i  robi to, oferując funkcję, która ułatwia instalację.
Dodatkowo, ta elastyczność zapewnia, że końcówka czujnika pozostaje w ciągłym kontakcie z wewnętrzną ścianą osłony termometrycznej, nawet w przypadku jej wypaczenia.Te cechy, jak również wymienność Flex-O™, szybkość reakcji, bimetaliczne uruchamianie i gęstość rozłożenia punktów pomiarowych  sprawiły, że ta konstrukcja jest standardem w branży.

Funkcja spłukiwania Flex-O ™ jest unikalną cechą produktu dla zwiększenia bezpieczeństwa, która wypłukuje zanieczyszczenia i zapewnia zmniejszenie ciśnienia wewnątrz osłony termometrycznej. Konstrukcja spłukująca zawiera pojedynczą, centralną rurę wspornikową o grubych ściankach, która zapewnia gaz oczyszczający na całej długości osłony termometrycznej. Płukanie chroni wnętrze osłony termometrycznej i termopary.

Wszystkie konstrukcje Flex-O ™ są projektowane do konkretnej aplikacji i potrzeb klienta.
Gayesco
Elastyczny wielopunktowy termometr do montażu z osłoną termometryczną
 • Elastyczny wielopunktowy termometr do montażu z osłoną termometryczną
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.