Model TR34

Miniaturowy termometr rezystancyjny

Do wkręcenia, wersja z ochroną przeciwwybuchową

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Budowa maszyn, instalacji i zbiorników
  • Technika napędowa, hydraulika

Specjalne właściwości

  • Wersja iskrobezpieczna Ex i, bardzo kompaktowa budowa, wysoka odporność na drgania, szybki czas reakcji
  • Bezpośrednie wyjście z sensora (Pt100, Pt1000, 2-, 3- lub 4-przewodowe) lub zintegrowany przetwornik z sygnałem wyjściowym 4 ... 20 mA
  • Możliwość swobodnej konfiguracji zintegrowanego przetwornika za pomocą oprogramowania WIKAsoft-TT
  • Element sensora w klasie dokładności A wg IEC 60751
  • Deklaracja EMV wg NAMUR NE21


Opis

Termometry rezystancyjne z tej serii służą jako uniwersalne termometry do pomiaru mediów ciekłych i gazowych w zakresie -50 ... +250 °C (-58 ... +482°F). Przyrządy są samoistnie bezpieczne i nadają się do użytku na obszarach niebezpiecznych.

Mogą być stosowane przy ciśnieniu do 140 barów dla czujników o średnicy 3 mm oraz do 270 barów dla czujników o średnicy 6 mm, w zależności od wersji przyrządu. Wszystkie podzespoły elektryczne są chronione przed wilgocią (IP67 lub IP69K) i odporne na drgania (20 g, w zależności od wersji przyrządu).

Termometr rezystancyjny jest wyposażony w bezpośrednie wyjście czujnika lub wbudowany przetwornik, który można skonfigurować za pomocą oprogramowania PC WIKAsoft-TT. Istnieje możliwość regulacji zakresu pomiarowego, tłumienia, sygnału usterki wg. NAMUR NE43 oraz nazwy przyrządu (TAG).

W uwagach dotyczących zamówienia można dobrać głębokość zanurzenia, przyłącze procesowe, czujniki i metodę podłączania dla danego zastosowania. Termometr TR34 składa się z osłony termometrycznej ze stałym przyłączem procesowym i jest wkręcany bezpośrednio do procesu. Podłączenie elektryczne odbywa się przez złącze okrągłe M12x1. Opcjonalnie dostępny jest adapter do złącza kątowego zgodnego z DIN
EN 175301-803 (prawa własności przemysłowej zastrzeżone, numer 001370985).

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.