Model TR22-A

Czujnik rezystancyjny

Do sterylnych procesów technologicznych z przyłączem kołnierzowym

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Sterylne procesy technologiczne
  • Przemysł spożywczy
  • Przemysł farmaceutyczny, produkcja składników aktywnych

Specjalne właściwości

  • Łatwa kalibracja dzięki wymiennym wkładem pomiarowym
  • Materiały i jakość wykończenia powierzchni zgodnie z normami higienicznymi
  • Główka ze stali CrNi w wersji higienicznej, łatwa do czyszczenia we wszystkich pozycjach montażowych (prawa patentowe i autorskie zgłoszone pod nr GM 000984349)
  • Pt100, 4 … 20 mA lub protokół HART®, możliwe wyjścia FOUNDATION™ Fieldbus- i PROFIBUS® PA

Opis

Czujnik rezystancyjny model TR22-A stosowany jest do pomiaru temperatury w sterylnych procesach technologicznych. Przyłącze procesowe spełniają surowe wymagania w zakresie doboru materiałów i wykonania higienicznych punktów pomiarowych. W celu spełnienia rozszerzonych wymogów higienicznych dotyczących elementów mających kontakt z otoczeniem, główka ze stali nierdzewnej jest dostępna w zoptymalizowanej wersji higienicznej. Pozwala to na łatwe czyszczenie urządzenia pomiarowego.

Obrotowe przyłącze gwintowe główki przyłączeniowej lub wyświetlacza umożliwia odkręcanie tych komponentów i ustawianie w wymaganym położeniu. Główkę przyłączeniową można wyjmować wraz z wkładem

pomiarowym. Pozwala to na kalibrację termometru rezystancyjnego w całym zakresie pomiarowym bez rozłączania połączeń elektrycznych. Zapobiega to ingerencji w proces, co znacznie obniża ryzyko zagrożenia higienicznego.

Sprężynowy wkład pomiarowy gwarantuje kontakt między końcówką sensora a dolną częścią osłony termometrycznej, zapewniając szybkość reagowania i wysoką precyzję pomiaru.

Spawane złącze między osłoną termometryczną i kołnierzem sprawia, że nie jest konieczne dodatkowe uszczelnienie w miejscach mających kontakt z produktem.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.