Model TR21-C

Minaturowy czujnik rezystancyjny

Do sterylnych procesów technologicznych z przyspawanym przyłączem kołnierzowym

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Sterylne procesy technologiczne
  • Przemysł spożywczy
  • Przemysł farmaceutyczny, produkcja składników aktywnych
  • Biotechnologia i inżynieria Life-Science
  • Mleczarnie, browary

Specjalne właściwości

  • Kompaktowa konstrukcja redukuje wymagania przestrzenne podczas montażu
  • Łatwe i szybkie podłączenie za pomocą wtyczki M12 x1
  • Z bezpośrednim sygnałem wyjściowym (Pt100/ Pt1000 3 lub 4 przewodowym) lub ze zintegrowanym przetwornikiem z sygnałem wyjściowym 4 ... 20 mA, indywidualnie programowalny za pomocą PC i konfiguracja przy użyciu WIKAsoft-TT
  • Materiały i jakość powierzchni zgodna ze standardem i wykonaniem higienicznym

Opis

Czujnik rezystancyjny model TR21-C stosowany jest do pomiaru temperatury mediów ciekłych i gazowych w sterylnych procesach technologicznych w zakresie -30 ... +250 °C (-22 ... +482 °F). Dostępna jest wersja iskrobezpieczna do stref zagrożonych wybuchem.

Czujnik wyposażony jest w przyłącze procesowe spełniające surowe wymagania w zakresie doboru materiału i wymagań higienicznych. Wszystkie części elektryczne są zabezpieczone przed wilgocią (IP67 lub IP69K).

Czujnik rezystancyjny dostępny jest w wersji z bezpośrednim wyjściem sygnału lub ze zintegrowanym przetwornikiem, który może być konfigurowany za pomocą oprogramowania WIKAsoft -TT poprzez PC. Zakres pomiarowy, tłumienie, sygnalizacja błędu jest ustawiona wg NAMUR NE43 i numeru tag.

Kompaktowy czujnik rezystancyjny jest zaprojektowany specjalnie do pracy w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni montażowej.

Długość zanurzeniowa, przyłącze procesowe, sensor i sposób przełączania mogą być dobrane indywidualnie do specyficznych zastosowań. Przyłącze elektryczne odbywa się za pomocą okrągłej wtyczki M12 x 1.

Do aplikacji, w których wymagana jest sterylizacja urządzeń w autoklawach, dostępna jest wersja urządzenia ze specjalnym zakresem temperatury.

Bez szyjki przedłużeniowej, z przyłączem typu Clamp

Bez szyjki przedłużeniowej, z przyłączem typu Clamp

  • Bez szyjki przedłużeniowej, z przyłączem typu ClampWersja stożkowa, G1/2
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.