Modele SWT52G, SWT52S, SWT71G, SWT71S

Osłona termometryczna z przyłączem gwintowym lub do wspawania (wieloczęściowa)

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Uniwersalne zastosowanie w przemyśle maszynowym, zbiornikach, rurociągach, konstrukcji aparatury  i technologii grzewczej
  • Odpowiednie dla termometrów mechanicznych model 52 i model 73

Specjalne właściwości

  • Ekonomiczna konstrukcja
  • Możliwość szybkiego i łatwego ustawiania oraz wymiany termometru

Opis

Osłona termometryczna jest ważnym elementem każdego punktu pomiarowego temperatury. Stosowana jest do oddzielania procesu od otoczenia, a tym samym ochrony środowiska i użytkowników przed wpływem agresywnych mediów. Chroni również czujnik temperatury przed wysokim ciśnieniem oraz natężeniem przepływu. Zastosowanie osłony termometrycznej pozwala na wymianę termometru bez konieczności zatrzymywania procesu.

Ze względu na szeroki zakres zastosowania dostępne są różne warianty osłon termometrycznych. Rodzaj przyłącza procesowego oraz podstawowe metody wytwarzania są ważnymi kryteriami wyboru osłony termometrycznej. Możemy dokonać wyboru, między osłoną do wspawania a osłoną z przyłączem gwintowy lub kołnierzowym.

Ponadto można wyróżnić osłony jednoczęściowe i wieloczęściowe. Wieloczęściowe są zbudowane z rury, która jest zamknięta na stałe przez spawaną końcówkę. Jednoczęściowe drążone wykonane są z pręta.

Wieloczęściowe (w przypadku krótkiej długości zanurzeniowej ( stop miedzi) opcjonalnie dostępna wersja jednoczęściowa) osłony termometryczne model SWTxx przeznaczone są do pracy z termometrami mechanicznymi model 52 i 73.

Ze względu na ekonomiczną konstrukcję i łatwą oraz szybką możliwość nastawy i wymiany termometru, osłony te przeznaczone są przede wszystkim do zastosowania w przy budowie maszyn i technologii grzewczej.

 

Osłona termometryczna z przyłączem gwintowym

Osłona termometryczna z przyłączem gwintowym

  • Osłona termometryczna z przyłączem gwintowymOsłona termometryczna z przyłączem do wspawania
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.