Model S-20

Wysokiej jakości przetwornik ciśnienia

Do ogólnych zastosowań przemysłowych

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Krytyczne aplikacje przemysłowe
  • Trudne warunki pracy w przemyśle przetwórczym
  • Wymagające aplikacje badań i rozwoju

Specjalne właściwości

  • Zakresy pomiarowe od 0 ... 0.4 do 0 ... 1,600 bar
  • Nieliniowość do 0.125 % zakresu
  • Różne sygnały wyjściowe, np. 4 ... 20 mA, DC 0 ... 10 V, DC 1 ... 5 V i inne
  • Standardowe dla rynku przyłącza elektryczne, np. wtyczka kątowa DIN 175301-803 A
  • Powszechnie stosowane w skali międzynarodowej przyłącza procesowe

Opis

Przetwornik ciśnienia model S-20 do ogólnych zastosowań przemysłowych jest idealnym rozwiązaniem dla klientów o wysokich wymaganiach pomiarowych. Cechuje go bardzo dobra dokładność, solidna konstrukcja i wyjątkowa liczba wariantów, co oznacza, że może być stosowany w szerokim zakresie aplikacji.

Wszechstronność
Model S-20 oferuje ciągłe zakresy pomiarowe pomiędzy 0 ... 0.4 i 0 ... 1,600 bar we wszystkich głównych jednostkach. Te zakresy pomiarowe mogą być łączone w niemal dowolny sposób ze wszystkimi standardowymi przemysłowymi sygnałami wyjściowymi, z najbardziej popularnymi międzynarodowymi przyłączami procesowymi i szeroką liczbą przyłączy elektrycznych. Ponadto, przetwornik oferuje liczne opcje, takie jak różne klasy dokładności, rozszerzone zakresy temperatur i indywidualne przypisanie pinów. 

 

Wysoka jakość
Solidna konstrukcja zamienia model S-20 w produkt bardzo wysokiej jakości, na który nie mają wpływu nawet najbardziej niesprzyjające warunki środowiska. Czy to najniższe temperatury podczas stosowania na zewnątrz, z ekstremalnymi wstrząsami i wibracjami w budowie maszyn lub z agresywnymi mediami w przemyśle chemicznym, przetwornik ten jest w stanie spełnić wszystkie wymagania.

Dostępność
Wszystkie warianty opisane w niniejszej karcie są osiągalne w bardzo krótkich terminach. W przypadku szczególnie pilnych potrzeb dostępny jest szeroki magazyn.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.