Model S-10

Wysokiej jakości przetwornik ciśnienia

Do ogólnych zastosowań przemysłowych

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowania

  • Budowa maszyn
  • Hydraulika i pneumatyka
  • Pompy
  • Przemysł chemiczny

Specjalne właściwości

  • Zakresy pomiarowe od 0 ... 0.1 do 0 ... 1,000 bar
  • Nieliniowość 0.2 % zakresu (BFSL)
  • Sygnały wyjściowe: 4 ... 20 mA, DC 0 ... 10 V, DC 0 ... 5 V i inne
  • Przyłącza elektryczne: wtyczka kątowa forma A, wtyczka okrągła M12 x 1, różne wyjścia kablowe i inne
  • Punkt zero i zakres regulowany przez wewnętrzny potencjometr

Specyfikacje

Przetwornik ciśnienia model S-10 dla ogólnych zastosowań przemysłowych jest idealnym rozwiązaniem dla klientów o wysokich wymaganiach pomiarowych. Posiada dobrą dokładność, solidną konstrukcję i wyjątkową liczbę wariantów, co oznacza, że może być stosowany do szerokiego zakresu aplikacji.

Wszechstronny
Model S-10 oferuje ciągłe zakresy pomiarowe pomiędzy 0 ... 0.1 i 0 ... 1,000 bar we wszystkich głównych jednostkach. Zakresy pomiarowe mogą być łączone w niemal dowolny sposób ze wszystkimi standardowymi przemysłowymi sygnałami wyjściowymi, najbardziej popularnymi międzynarodowymi przyłączami procesowymi i szerokim zakresem przyłączy elektrycznych. Ponadto, oferuje liczne opcje, takie jak różne klasy dokładności, rozszerzone zakresy temperatur i przyporządkowanie pinów zgodne ze specyfikacją klienta.

Wysoka jakość
Solidna konstrukcja czyni z modelu S-10 produkt bardzo wysokiej jakości, na który nie mają wpływu nawet najbardziej niesprzyjające warunki środowiska. Czy są to najniższe temperatury podczas stosowania na zewnątrz, z wysokimi wstrząsami i wibracjami w budowie maszyn lub z agresywnymi mediami w przemyśle chemicznym, przetwornik może spełnić wszystkie wymagania.

Dostępność
Wszystkie warianty opisane w niniejszej karcie dostępne są w bardzo krótkich terminach realizacji. Dla szczególnie pilnych potrzeb dostępny jest magazyn.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.