Model RLS-7000

Przełącznik pływakowy OEM

Miniaturowa konstrukcja, montaż pionowy

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Pomiar poziomu granicznego w budowie maszyn
  • Monitoring suchobiegu w mobilnych maszynach roboczych
  • Monitorowanie agregatów hydraulicznych i chłodniczych 
  • Pomiar przepełnienia w technologii wodnej
  • Zaprojektowany specjalnie dla klientów OEM (minimalna wielkość partii: 50 sztuk)

Specjalne właściwości

  • Od rozwiązań indywidualnych po projektowe
  • Niska wariancja dzięki lokalnej regulacji funkcji przełączającej normalnie otwarty/normalnie zamknięty poprzez obrót pływaka
  • Różnorodne materiały i do 109 cykli przełączających gwarantują długa żywotność

Opis

Model RLS-7000 to mały i ekonomiczny przełącznik pływakowy z pojedynczym punktem przełączania, zaprojektowany specjalnie do potrzeb klientów OEM. Dzięki kompaktowym wymiarom, szczególnie nadaje się do monitorowania suchobiegu lub przepełnienia małych zbiorników. Miniaturowy przełącznik pływakowy z tworzywa łączy wydajność z wysoką wytrzymałością mechaniczną i atrakcyjną ceną.

Dostosowanie do Twoich maszyn
Aby mieć pewność, że przełącznik pływakowy model RLS-7000 jest idealnie dostosowany do aplikacji na miejscu, WIKA oferuje rozwiązania projektowe. Niezależnie czy chodzi o specyficzne dla klienta podłączenie zbiornika, zindywidualizowane przyłącza elektryczne czy konstrukcje: dostosowujemy model RLS-7000 do oryginalnego sprzętu producentów do ich odpowiednich wymagań. Minimalizuje to wysiłek i koszty instalacji oraz konserwacji, przy maksymalnym bezpieczeństwie i kompatybilności.

Zmiana funkcji poprzez obrót o 180°
Redukcja wariancji, a tym samym wysiłku logistycznego jest kluczowa dla produkcji OEM. Z tego powodu miniaturowy przełącznik pływakowy model RLS-7000, poprzez jego obrót o 180°, można zmieniać ze styku normalnie otwartego na normalnie zamknięty. Dzięki temu nie ma potrzeby utrzymywania drugiego przełącznika pływakowego w magazynie.

Maksymalna niezawodność przy minimalnych kosztach
Model RLS-7000 dostępny jest w wielu odpornych chemicznie i wytrzymałych tworzywach o bardzo niskiej absorpcji wody. Ponadto, wysokiej jakości kontaktrony gwarantują do jednego biliona cykli przełączających, w zależności od aplikacji. Zastosowanie przełącznika pływakowego jest bardzo wydajne w wielu zastosowaniach, dzięki długotrwałej, niezawodnej wydajności i niskiemu "całkowitemu kosztowi posiadania".

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.