Model PSM-700

Przełącznik ciśnienia, szeroka ustawialność przełącznika różnicowego

Dla przemysłu przetwórczego, z solidną obudową aluminiową

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Pompy do aplikacji w procesie (np. uzdatnianie wody, zaopatrzenie w wodę i dystrybucja)
  • Hydraulika przemysłowa (np. kontrola ciśnienia, monitorowanie ciśnienia oleju i ochrona nadciśnieniowa w liniach technologicznych)
  • Sterowanie wyładowaniem w automatycznych systemach zraszających
  • Sterowanie sprężarką w zastosowaniach pneumatycznych

Specjalne właściwości

  • Przełącznik różnicowy można regulować w szerokim zakresie do 60% zakresu ustawień, aby realizować elastyczne elementy sterujące włączaniem / wyłączaniem
  • Solidna aluminiowa obudowa
  • Powtarzalność punktu przełączania ≤ 0,5% dla niezawodnego przełączania
  •  Wysokiej jakości mikroprzełączniki o długiej żywotności
  • Do 2 możliwych pozycji dla przyłącza elektrycznego

Opis

Mechaniczny presostat ciśnienia PSM-700 został zaprojektowany do zastosowań kontrolnych i monitorujących. Element pomiarowy to całkowicie spawany mieszek wykonany ze stali nierdzewnej 316L.Ten odporny na korozję przełącznik ciśnienia nadaje się do szerokiej gamy mediów stosowanych w przemyśle przetwórczym.

Obudowa składa się z wysokogatunkowego stopu aluminium, za pomocą którego presostat może wytrzymać trudne warunki pracy w przemyśle przetwórczym.
Model PSM-700 jest wyposażony w mikroprzełączniki wymienione na liście UL, zapewniające wysoką wytrzymałość dzięki trwałej obsłudze i długiej żywotności.
Model PSM-700 charakteryzuje się wysoką powtarzalnością punktu przełączania ≤ 0,5%, co umożliwia niezawodne przełączanie. Regulacja przełącznika różnicowego w szerokim zakresie do 60% zakresu ustawień w celu elastycznego włączania / wyłączania. Tak szeroki zakres ustawień jest często potrzebny w trybie sterowania włączaniem / wyłączaniem cyklicznych aplikacji.

Punkt przełączania można określić na miejscu. Dzięki zabezpieczeniu przed manipulacją przez osoby niepowołane, które jest dostępne jako opcja, można zapobiec nieupoważnionemu ustawieniu punktu przełączania.
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.