Model PSA-31

Elektroniczny przełącznik ciśnienia z wyświetlaczem

Do aplikacji sanitarnych

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł spożywczy
  • Przemysł farmaceutyczny
  • Urządzenia napełniające i pakujące
  • Aplikacje sanitarne

Specjalne właściwości

  • Łatwy w odczycie, solidny wyświetlacz
  • Intuicyjne i szybkie programowanie
  • Łatwa i elastyczna konfiguracja montażowa

Specyfikacje

Nagrodzony za projekt i funkcjonalność
Skuteczny projekt i doskonała funkcjonalność rodziny przełączników WIKA zostały już potwierdzone zdobytą nagrodą "iF product design award 2009" przez przełącznik PSD-30.

Solidny wyświetlacz LED został zaprojektowany przy użyciu znaków o wysokości 9 mm (największe możliwe) oraz z lekkim nachyleniem w celu łatwego odczytu ciśnienia z dużej odległości. Został zastosowany 14-segmentowy wyświetlacz, ponieważ bardzo dobrze odzworowuje tekst.

3-przyciskowa obsługa sprawia, że jest możliwa intuicyjna nawigacja, bez potrzeby dodatkowej pomocy. Nawigacja menu jest zaprojektowana zgodnie z najnowszymi standardami VDMA. Standardy VDMA dla czujników cieczy (24574-1, część 1 - przełączniki ciśnienia) mają na celu uproszczenie użycia przełączników poprzez standaryzację nawigacji menu i wyświetlacza.

Przyciski sterujące są zaprojektowane jako możliwie największe i są rozmieszczone ergonomicznie, aby zapewnić szybkie i łatwe ustawienie. Obsługa bez dodatkowej pomocy jest łatwiejsza dzięki reakcji na dotyk.

Instalacja zgodnie z indywidualnymi potrzebami
Instalacja PSA-31 może być dostosowana do indywidualnej sytuacji montażowej. Dzięki prawie nieograniczonej możliwości obrotu wyświetlacza i obudowy o ponad 300°, wyświetlacz może być wyregulowany niezależnie od przyłącza elektrycznego. W ten sposób wyświetacz może być zawsze skierowany w stronę opertatora, a przyłącze M12 x 1 dopasowane do pożądanego umiejscowienia przewodu.

Wysoka jakość
Podczas rozwoju rodziny przełączników ciśnienia WIKA, największy nacisk został położony na solidny projekt i dobór odpowiednich materiałów dostosowanych do zastosowań w budowie maszyn. Z tego powodu obudowa i gwintowane przyłącze aż do przyłącza elektrycznego wykonane są ze stali nierdzewnej. Przekręcenie lub złamanie przyłącza jest więc praktycznie niemożliwe.

IO-Link
Z opcjonalnym sygnałem wyjściowym zgodnie ze standardem komunikacji IO-Link, PSA-31 umożliwia szybką integrację z nowoczesnymi systemami automatyki. IO-Link oferuje nawet szybszą instalację, parametryzację i wyższą unkcjonalność PSA-31.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.