Model PGT21

Manometry z rurką Bourdona z elektrycznym sygnałem wyjściowym

Obudowa ze stali nierdzewnej, NS 50 i 63

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Ogólna budowa maszyn
  • Gazy techniczne i medyczne
  • Energia odnawialna

Specjalne właściwości

  • Sensor bezstykowy (nie podlegający zużyciu)
  • Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej
  • Rozmiar nominalny 50, 63
  • Zakresy pomiarowe 0 ... 1.6 bar do 0 ... 400 bar
  • Analogowy sygnał wyjściowy 4 … 20 mA lub DC 0.5 ... 4.5 V

Opis

Model PGT21 intelliGAUGE® jest połączeniem manometru z rurką Bourdona i przetwornika ciśnienia. Oferuje wyświetlacz analogowy, który umożliwia odczyt ciśnienia analogowego na miejscu, a podanto analogowy sygnał wyjściowy (4 ... 20 mA lub DC 0.5 ... 4.5 V).

System pomiarowy z rurką Bourdona zgodny z EN 837-1, powoduje ruch wskazówki proporcjonalnie do ciśnienia. Elektroniczny czujnik kątowy, sprawdzony w krytycznych zastosowaniach motoryzacyjnych, określa pozycję trzona wskazówki - jest czujnikiem bezstykowym, dlatego też nie ulega zużyciu ani tarciu. Dostarcza sygnał proporcjonalny do ciśnienia w celu dalszego przetwarzania.

IntelliGAUGE® dostępny jest standardowo w zakresach ciśnień od 0 ... 1.6 bar do 0 ... 400 bar z klasą dokładności 2.5 i z 2 m okrągłym przewodem dla podłączenia elektrycznego. Obudowa ze stali nierdzewnej spełnia wymogi stopnia ochrony IP65. Odporność na wstrząsy i wibracje może zostać zwiększona poprzez wypełnienie obudowy olejem silikonowym. Dzięki temu urządzenie doskonale nadaje się do użytku w trudnych warunkach środowisk przemysłowych.

Dzięki różnym opcjom (np. wyższa klasa dokładności, inna długość przewodu), przyrząd pomiarowy ciśnienia może zostać dokładnie dopasowany do specyficznych wymagań klienta w każdej aplikacji.

Manometry z rurką Bourdona z elektrycznym sygnałem wyjściowym
  • Manometry z rurką Bourdona z elektrycznym sygnałem wyjściowym
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.