Modele PGS23.100, PGS23.160

Manometr z rurką Bourdona z urządzeniem kontaktowym

Do procesów przemysłowych, NS 100 i 160

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Do gazów, mediów ciekłych i agresywnych, które nie są lepkie i krystalizujące, jak również do pracy w środowisku agresywnym
  • Przemysł chemiczny, petrochemicznym, górniczy, morski, elektrownie, technologia ochrony środowiska, inżynieria mechaniczna oraz budowa dużych instalacji przemysłowych
  • Manometry z wypełnieniem do wysokich i dynamicznych pulsacji ciśnienia oraz wibracji

Specjalne właściwości

  • Długi okres użytkowania oraz wysoka wytrzymałość
  • Do 4 styków przełączających w jednym urządzeniu
  • Wysoka stabilność eksploatacyjna oraz odporność na wstrząsy i wibracje
  • Manometry z indukcyjnym urządzeniami kontaktowym do stref wybuchowych
  • Urządzenia z elektrycznymi kontaktami do zastosowań PLC
  • Manometry w wykonaniu bezpiecznym S3 wg EN 837


Opis

switchGAUGE model PGS23.1x0 znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie ciśnienie procesu musi być wskazane na miejscu z jednoczesnym zamykaniem lub otwieraniem obwodu elektrycznego.

Elektryczne urządzenia kontaktowe powodują zamknięcie lub otwarcie elektrycznego obwodu sterowania w zależności od miejsca, w którym znajduje się wskazówka urządzenia pomiarowego. Punkt aktywacji styku jest regulowany w pełnym zakresie podziałki skali (patrz DIN 16 085). Zwykle styki są instalowane za tarczą, a w niektórych przypadkach do tarczy. Mechanizm styku nie powoduje zakłóceń odchylenia wskazówki urządzenia (wskazówka rzeczywistej wartości). Możliwość regulacji nastawy wartości wymaganej za pomocą klucza z przodu obudowy.

Urządzenia kontaktowe składają się z szeregu styków, które można ustawić dokładnie w tym samym punkcie nastawy. Uruchomienie styków następuje, gdy występuje górne lub dolne odchylenie wskazówki od wybranej wartości

Manometry są wykonane zgodnie z normą DIN 16085, i spełniają wszystkie normy ( EN 837-1) oraz regulacje dotyczące lokalnego pomiaru ciśnienia w zbiornikach.

Dostępne są magnetyczne urządzenia kontaktowe, indukcyjne urządzenia kontaktowe - w wykonaniu ATEX – lub elektroniczne urządzenia kontaktowe do sterowania PLC. .

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.