Model Pascal ET

Wielofunkcyjny ręczny kalibrator

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługę kalibracji i przemysł usługowy
  • Laboratoria pomiarowe i kontrolne
  • Kontrola jakości

 


Specjalne właściwości

  • Pomiar i symulacja następujących parametrów: ciśnienia względnego i bezwzględnego, sygnałów elektrycznych (mA, mV, V, Ω), temperatury (TC, RTD), częstotliwości i impulsów.
  • Duży wyświetlacz z ekranem dotykowym
  • Wbudowany rejestrator danych i funkcja kalibracji
  • Opcja: wersja samoistnie bezpieczna ATEX Ex II 2G Ex ib IIC T4 Gb - Tamb: -10 ... +50 °C
  • Opcja: wbudowany moduł HART® do komunikacji z przyrządami HART®

Opis

Informację ogólne

Ze względu na swoją uniwersalność wielofunkcyjny ręczny kalibrator z serii Pascal jest idealnie dopasowany do przeprowadzania testów na miejscu u klienta oraz kalibracji przemysłowych przyrządów pomiarowych. Typowym zastosowaniem jest kalibracja przetworników ciśnienia, przetworników temperatury, manometrów, sond temperatury oraz innych przyrządów pomiarowych. Dane z kalibracji zapamiętywane są w pamięci przyrządu. Komunikacja z komputerem PC służy do zdalnego sterowania urządzeniem i pobierania raportów kalibracji.

Kalibrator Pascal ET jest najbardziej zaawansowanym ręcznym kalibratorem do pomiaru i symulacji następujących parametrów: ciśnienie względne i bezwzględne, sygnały elektryczne (mA, mV, V, Ω), temperatura (TC, RTD), częstotliwość i impulsy. Ponadto możliwe jest włączenie opcjonalnego modułu HART® co umożliwia komunikację z przyrządami HART®.

Właściwości

Kalibrator Pascal ET ma duży wyświetlacz dotykowy z przyjaznym interfejsem, co umożliwia łatwą i szybką konfigurację kalibratora. Dostępna aprobata ATEX (Ex II 2G Ex ib IIC T4 Gb - Tamb: -10 ... +50 °C) poszerza zakres możliwych zastosowań kalibratora na obszarach niebezpiecznych (dotyczy tylko modelu Pascal ET/IS). Napięcie zasilające DC 24 V zewnętrznych przetworników dostępne jest nawet w przypadku wersji ATEX.

Kalibrator jest wyposażony w cztery kanały pomiarowe, dlatego też możliwe jest wykonywanie do 4 pomiarów równocześnie. Dla większej elastyczności podczas kalibracji na miejscu u klienta, w modelu Pascal ET pamięć zamontowano na karcie w celu gromadzenia danych, co pozwala na ocenę zarejestrowanych wartości pomiarów i tworzenie raportów kalibracji. W zastosowaniach laboratoryjnych przy komunikacji w czasie rzeczywistym kontrolerem Pascal ET można sterować z komputera PC.

Wielofunkcyjny ręczny kalibrator
  • Wielofunkcyjny ręczny kalibrator
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.