Model Pascal 100

Wielofunkcyjny ręczny kalibrator

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługę kalibracji i przemysł usługowy
  • Laboratoria pomiarowe i kontrolne
  • Zapewnienie jakości

Specjalne właściwości

  • Pomiar i symulacja następujących parametrów:ciśnienie, sygnały elektryczne (mA, mV, V, Ω), temperatura (TC, RTD), częstotliwość i impulsy
  • Duży wyświetlacz z ekranem dotykowym
  • Ciśnienie wewnętrzne/wytwarzanie próżni
  • Opcja: wersja samoistnie bezpieczna II 2G Ex ib IIC T4 Gb - Tamb: -10 ... +50 °C
  • Opcja: wbudowany moduł HART®

Opis

Informacje ogólne

Ze względu na swoją uniwersalność, wielofunkcyjny ręczny kalibrator z serii Pascal jest idealnie dopasowany do przeprowadzania testów na miejscu u klienta oraz kalibracji przemysłowych przyrządów pomiarowych. Typowym zastosowaniem jest kalibracja przetworników ciśnienia, przetworników temperatury, manometrów, sond temperatury oraz innych przyrządów pomiarowych. Dane z kalibracji zapamiętywane są w pamięci przyrządu. Komunikacja z komputerem PC służy do zdalnego sterowania urządzeniem i pobierania raportów kalibracji.

Kalibrator Pascal jest najnowocześniejszym wielofunkcyjnym ręcznym kalibratorem do pomiaru i symulacji następujących parametrów: ciśnienie względne i bezwzględne, sygnały elektryczne (mA, mV, V, Ω), temperatura (TC, RTD), częstotliwość i impulsy. Ponadto możliwe jest włączenie opcjonalnego modułu HART®, co zapewnia komunikację z przyrządami HART®.

Właściwości

Kalibrator Pascal 100 ma duży wyświetlacz dotykowy z przyjaznym interfejsem, co umożliwia łatwą i szybką konfigurację kalibratora. Dostępna aprobata ATEX (Ex II 2G Ex ib IIC T4 Gb - Tamb: -10 ... +50 °C) poszerza zakres możliwych zastosowań kalibratora na obszarach niebezpiecznych (dotyczy tylko modelu Pascal 100/IS). Napięcie zasilające DC 24 V zewnętrznych przetworników dostępne jest nawet w przypadku wersji ATEX.

Kalibrator jest wyposażony w cztery kanały pomiarowe, dlatego też możliwe jest wykonywanie do 4 pomiarów równocześnie. Dla większej elastyczności podczas kalibracji na miejscu u klienta, w modelu Pascal 100 pamięć zamontowano na karcie w celu gromadzenia danych, co pozwala na ocenę zarejestrowanych wartości pomiarów i tworzenie raportów kalibracji. W zastosowaniach laboratoryjnych przy komunikacji w czasie rzeczywistym kontrolerem Pascal 100 można sterować z komputera PC.

Multifunction calibrator, Model Pascal 100
  • Multifunction calibrator, Model Pascal 100
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.