Model O-10

Przetwornik ciśnienia OEM

Do ogólnych zastosowań przemysłowych

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie przetwornika ciśnienia OEM

  • Hydraulika i pneumatyka
  • Pompy i kompresory
  • Budowa maszyn

Specjalne właściwości przetwornika ciśnienia OEM

  • Stanowi idealne rozwiązanie - w wersji standardowej lub specyficznej na życzenie klienta
  • Długoterminowa stabilność - wiarygodne wartości pomiarowe w całym cyklu użytkowania
  • Stała jakość i wydajność dostarczanych wartości

Opis przetwornika ciśnienia OEM

Przetwornik ciśnienia OEM O-10 to ekonomiczny czujnik ciśnienia do uniwersalnego zastosowania w aplikacjach OEM w zakresie ciśnienia od 6 do 600 bar. O-10 jest kompaktowy i można go zintegrować z wieloma konstrukcjami maszyn. Pod względem precyzji i wytrzymałości oferuje wydajność zoptymalizowaną pod kątem zastosowania. Dzięki szerokiej gamie połączeń, sygnałów i zakresów pomiarowych czujnik ciśnienia można bezproblemowo zintegrować. Można również realizować rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Niezależnie od tego, czy jest to pryrząd standardowy, czy adaptacja dostosowana do klienta - przetwornik ciśnienia OEM stanowi idealne rozwiązanie.
O-10 jest dostępny w niemal 500 000 wariantach - z deklaracjami UE, Rosji, a także USA i Kanady - i bez potrzeby specjalnych konstrukcji oferuje największą swobodę. Niezależnie od tego, czy jest to czujnik drugiego źródła, czystanowi zamiennik, O-10 oszczędza czas i koszty podczas wdrażania. W przypadku zoptymalizowanych projektów maszyn dostosowanie jest naprawdę łatwe.

Wartości mierzone, stabilne w długim okresie
Dzięki suchej celi pomiarowej O-10 działa praktycznie bez zużycia i zapewnia trwale stabilne i precyzyjne wartości pomiarowe. To w pełni spawane ogniwo cienkowarstwowe zostało sprawdzone ponad milion razy na rynku OEM. Dzięki wysokiej odporności na przeciążenia i żywotności >100 milionów cykli obciążenia, przyrząd nie posiada kosztów konserwacji i wymiany. Ryzyko usterek jest minimalne.

Idealny czujnik do projektów o dużej objętości
Dzięki WIKA klienci OEM korzystają z doświadczonego partnera, który od dziesięcioleci działa jako dostawca hurtowy.Niezawodność dostaw i zapewnienie jakości są zapewniane konsekwentnie dzięki czterem nowoczesnym liniom produkcyjnym z kontrolą końca linii zgodnie z normą ISO 9001 - również w przypadku rozwiązań marek własnych.Jednostki po 50 czujników ułatwiają obsługę i zmniejszają ilość odpadów opakowaniowych.

Przetwornik ciśnienia O-10 z wtyczką kątową

Przetwornik ciśnienia O-10 z wtyczką kątową

  • Przetwornik ciśnienia O-10 z wtyczką kątową
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.