Nowości

Powrót do przeglądu

Czujnik ciśnienia OEM dla mobilnych maszyn roboczych

Klingenberg, kwiecień 2023 r. MH-4-CAN, oparty na MH-4, jest wydajnym, niezawodnym i niezwykle odpornym czujnikiem ciśnienia dla mobilnych maszyn roboczych.

Nawet w wymagających warunkach czujnik dostarcza stałych, precyzyjnych danych pomiarowych i zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy. Cechą szczególną MH-4-CAN jest, jak sama nazwa wskazuje, interfejs szeregowy CANopen lub SAE J1939. Umożliwia to zastosowanie w złożonych maszynach i oferuje zaletę prostej i taniej rozbudowy systemu z pokonywaniem dużych odległości przy jednoczesnym zapewnieniu stabilności i integralności sygnału.

 MH-4-CAN spełnia wysokie wymagania i mierzy z dużą dokładnością w temperaturach od -40 do +100 °C. Dzięki 3-krotnemu zabezpieczeniu przed przeciążeniem czujnik wytrzymuje skoki ciśnienia hydraulicznego - opcjonalnie dostępny jest z ogranicznikiem. Dzięki metalowemu ekranowaniu MH-4-CAN pracuje bez zakłóceń przy natężeniu pola do 60 V/m. Ponadto wibracje do 40 g i wstrząsy do 100 g nie mają wpływu na jakość pomiaru.

Liczba znaków: 1.040
Słowo kluczowe: MH-4-CAN

Czujnik ciśnienia OEM dla mobilnych maszyn roboczych
  • Czujnik ciśnienia OEM dla mobilnych maszyn roboczych
Pobierz nowości