Nowości

Powrót do przeglądu

Moduł sensora ciśnienia - Do aplikacji przemysłowych

Klingenberg, Październik 2021. Moduł sensora ciśnienia model MTF-1 to prosta i elastyczna opcja integracji pomiaru ciśnienia w szerokiej gamie zastosowań.

 

Wartość ciśnienia jest przetwarzana cyfrowo w module i wyprowadzana jako znormalizowany sygnał cyfrowy lub analogowy. W ten sposób moduł MTF-1 dostarcza precyzyjne dane do zastosowań z ciśnieniami do 1000 barów. Kompaktowy moduł można łatwo dostosować do wymagań danej aplikacji dzięki indywidualnej konfiguracji przyłącza procesowego i elektrycznego. Regulacja sygnału wyjściowego jest wykonywana przez firmę WIKA w fabryce, co oznacza wyeliminowanie nakładów czasu i kosztów na kalibrację podczas integracji.

 

Moduł czujnika ciśnienia model MTF-1 jest przeznaczony do energooszczędnej pracy. Cyfrowy sygnał I2C przesyła dane niezwykle wydajnie dzięki niskiemu podstawowemu zużyciu energii i krótkim czasom włączania. Energooszczędny tryb uśpienia dodatkowo zmniejsza zużycie energii. Sprawia to, że ​​moduł szczególnie nadaje się do rozwiązań zasilanych bateryjnie, zapewnia długie cykle między wymianami baterii, a tym samym zmniejsza koszty konserwacji.

Liczba znaków: 1.078
Słowo kluczowe: MTF-1

 

Moduł sensora ciśnienia - Do aplikacji przemysłowych
  • Moduł sensora ciśnienia - Do aplikacji przemysłowych
Pobierz nowości

Twój kontakt

Czy masz pytania dotyczące tego newsa? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail.