Nowości

Powrót do przeglądu

Nowe czujniki temperatury o miniaturowej konstrukcji

Klingenberg, styczeń 2014.
Są tak małe, że aż trudno zauważalne: dzięki swojej minimalnej konstrukcji, nowe czujniki temperatury WIKA mieszczą się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Model TF40 opracowany został specjalnie do stosowania w przewodach wentylacyjnych; model TF41 do pomiaru temperatury na zewnątrz.

Elementy pomiarowe obu czujników są umieszczone w obudowie z tworzywa, odpornej na promieniowanie UV, o wymiarach 44(dł) x 32(sz) x 30(w) mm. Nowe przyrządy, ze stopniem ochrony IP 65, mogą być dostarczone z możliwością wyboru Pt1000, Pt100, NTC lub rozwiązania specyficznego dla klienta. Dzięki temu są one kompatybilne ze wszystkimi powszechnie stosowanymi systemami sterowniczymi.

Model TF40 jest dostosowany do potrzeb technologii klimatyzacji i wentylacji. Opcjonalne wyposażenie obejmuje kołnierz montażowy z tworzywa i osłonę termometryczną. Model TF41 jest odpowiedni przede wszystkim dla dziedzin takich jak energia odnawialna, technologia HVAC i chłodnicza. Dla modelu tego, istnieje także dodatkowy doczepiany moduł ochronny, w celu zapobiegania błędnym pomiarom na skutek zbyt silnego światła słonecznego występującego w aplikacjach na zewnątrz.

Liczba znaków: 1227
Słowa kluczowe: TF40/TF41

Nowe czujniki temperatury o miniaturowej konstrukcji
  • Nowe czujniki temperatury o miniaturowej konstrukcji
Pobierz nowości