Nowości

Powrót do przeglądu

Nowy czujnik ciśnienia OEM dla mobilnych maszyn roboczych

Klingenberg, czerwiec 2020.
Niezawodność i wysoka precyzja: nowy czujnik ciśnienia OEM produkcji WIKA model MH-4 został specjalnie zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Wytrzymałość nowego czujnika została potwierdzona przez badania twardości zgodnie z przepisami dotyczącymi mobilnej hydrauliki i zgodnie ze specyfikacjami klienta. Model MH-4 dokonuje pomiaru w sposób ciągły z dokładnością ≤ ±1,0 % FS. Testy elektroniki potwierdziły stabilność obciążenia wynoszącą 100 milionów cykli i dryf długoterminowy ±0,1 % FS dla całego cyklu życia. Czujnik jest odporny na skoki ciśnienia w układach hydraulicznych przy nawet trzykrotnych przeciążeniach, odporność na wibracje do 40 g oraz wstrząsy mechaniczne do 100 g. Ponadto jest odporny na gwałtowane zmiany temperatury w zakresie między -40 °C a 125 °C oraz silne pola elektryczne do 100 V/m.

Nowy czujnik ciśnienia OEM można dostosować i oznakować zgodnie ze specyfikacjami klienta. Produkcja modelu MH-4 jest w stanie zagwarantować duże ilości, nawet dla niestandardowych wariantów.

Liczba znaków: 1031
Słowo kluczowe: MH-4

 

Nowy czujnik ciśnienia OEM dla mobilnych maszyn roboczych
  • Nowy czujnik ciśnienia OEM dla mobilnych maszyn roboczych
Pobierz nowości