Nowości

Powrót do przeglądu

Kompaktowa armatura przemysłowa: model IBF z zaworami kulowymi

Klingenberg, grudzień 2019
Nowy model firmy WIKA - zawór IBF z kołnierzem - umożliwia bezpieczne połączenie urządzeń do pomiaru ciśnienia z procesami krytycznymi, na przykład z gazem ziemnym lub agresywnymi, wysoce lepkimi i krystalicznymi mediami. Model IBF
jest dostępny w wersji z zaworami kulowymi i iglicowymi w konfiguracji zaporowo-upustowej ("block & bleed"), podwójnej i pojedynczej.

Kompaktowa konstrukcja nowego zaworu procesowego zmniejsza wymiary, wrażliwość na drgania i potencjał wycieku całego zespołu pomiarowego. Otwór zaworu kulowego o średnicy 10 mm zapewnia płynny przepływ medium. Uszczelnienie oparte na połączeniu tworzywa sztucznego i metalu wspomaga bezpieczną eksploatację: W przypadku awarii "miękkiego" uszczelnienia, ciśnienie gładko dociska kulę do jej metalowego gniazda. Szczelność układu sprawdzono zgodnie z BS6755 / ISO 5208 - stopień szczelności A. Zawory produkowane są w jakości pozwalającej na płynną obsługę przy niskim momencie obrotowym, nawet przy wysokich ciśnieniach procesowych.

 Na życzenie klienta dostarczamy zestawy zaworów i przyrządów pomiarowych dostosowane do ich potrzeb, gotowe do montażu i przetestowane pod kątem szczelności - tak zwany "hook up".

Liczba znaków: 1079
Słowo kluczowe: Zawór IBF

 

Kompaktowa armatura przemysłowa: model IBF z zaworami kulowymi
  • Kompaktowa armatura przemysłowa: model IBF z zaworami kulowymi
Pobierz nowości