Nowości

Powrót do przeglądu

Przełącznik pływakowy OEM w miniaturowej konstrukcji

Klingenberg, kwiecień 2019.
WIKA oferuje teraz producentom OEM miniaturowy przełącznik pływakowy. Model RLS-7000/8000 posiada jeden punkt przełączający i jest odpowiedni do monitorowania poziomu w małych zbiornikach.

Wykonanie i konstrukcja przełącznika pływakowego spełniają wymagania oryginalnego sprzętu producentów co do niezawodności i ekonomiki komponentów. Oprócz wersji standardowej możliwe są również rozwiązania projektowe: model RLS-7000/8000 można dostosować do danej aplikacji poprzez dopasowanie konstrukcji, przyłączy zbiornika i przyłączy elektrycznych. Przełącznik można zainstalować pionowo (RSL-7000) lub poziomo (RSL-8000). Funkcję przełączania, normalnie otwarty lub normalnie zamknięty, można odwrócić, obracając korpus pływaka (RLS-7000) lub całe urządzenie (RLS-8000) o 180°.

Nowy przełącznik pływakowy został zaprojektowany z myślą o długiej żywotności. Przyrząd dostępny jest w wielu wytrzymałych i odpornych chemicznie tworzywach, o bardzo niskiej absorpcji wody. Styki kontaktronowe zapewniają do miliarda cykli przełączania, w zależności od aplikacji. 

Liczba znaków: 1051
Key word: RLS-7000/-8000

Przełącznik pływakowy OEM w miniaturowej konstrukcji
  • Przełącznik pływakowy OEM w miniaturowej konstrukcji
Pobierz nowości