Nowości

Powrót do przeglądu

Przenośny kalibrator umożliwia pomiar ciśnienia w zakresie maks. do 10000 bar

Włocławek, czerwiec 2018
Za pomocą przenośnego kalibratora procesowego CPH7000 można kalibrować przyrządy do pomiaru wysokich ciśnień na miejscu w terenie: Wielofunkcyjny, ręczny kalibrator firmy WIKA jest pierwszym tego typu urządzeniem, które mierzy wartości w zakresie maks. do 10000 bar.

 

Przenośny kalibrator wykorzystuje do zadań pomiarowych czujnik do pomiaru ciśnień wysokich CPT7000 WIKA, który stanowi dla niego zewnętrzną referencję. Czujnik posiada cienkowarstwowe i niezespawane ogniwo, które jest odporne na uszkodzenie i osadzone jest na stałe w stożkowym kanale ciśnieniowym, co sprawia, że jest także odporne na dynamiczne zmiany ciśnienia.

Dzięki użyciu czujnika udało się rozszerzyć i tak już szerokie spektrum zastosowania modelu CPH7000. Kalibrator jest przenośnym i wszechstronnym urządzeniem wyposażonym w zintegrowany moduł elektryczny, pompę ręczną do ręcznego wytwarzania ciśnienia wzorcowego do maks. 25 bar i wydajny rejestrator danych. Przy użyciu tego urządzenia można przeprowadzić kalibrację przetworników ciśnienia i manometrów, a także zmierzyć takie parametry jak temperatura, napięcie i natężenie.

Wysokie bezpieczeństwo techniczne kalibratora CPH7000 zostało potwierdzone międzynarodowym atestem CSA „Safety”.


Słowo kluczowe: CPH7000

<strong>Przenośny kalibrator umożliwia pomiar ciśnienia w zakresie maks. do&nbsp;10000 bar</strong>
  • <strong>Przenośny kalibrator umożliwia pomiar ciśnienia w zakresie maks. do&nbsp;10000 bar</strong>
Pobierz nowości