Nowości

Powrót do przeglądu

Manometry różnicowe: DELTA-line teraz jeszcze odporniejsze

Klingenberg, luty 2014.

Nowa generacja rodziny produktów „DELTA-line“ firmy WIKA
do pomiaru ciśnienia różnicowego jest już dostępna. Nowa konstrukcja komory pomiarowej powoduje, że te cztery urządzenia są odporniejsze i trwalsze.

Manometry dostępne są z nietłukącą szybą i są lepiej chronione przed zewnętrznymi wpływami mechanicznymi oraz są odporne na korozje.  Ze względu na brak zmian w wymiarach i przyłączach  klient może bez problemu  zamienić stare rozwiązanie na nowe. Optyczną różnicą w stosunku do poprzedniego rozwiązania jest nowy design podzielni.

Urządzenia: DELTA-plus (manometr), DELTA-comb (manometr z jednym lub dwoma mikroprzełącznikami) i DELTA-trans (przetwornik) wskazują ciśnienie różnicowe, jak również ciśnienie robocze. Do tej rodziny należy również DELTA-switch (różnicowy przełącznik ciśnienia z jednym lub dwoma mikroprzełącznikami).

Produkty DELTA pracują w zakresie od 0 ... 250 mbar. Stosowane  są głównie tam, gdzie są wysokie wymagane przy jednostronnych przeciążeniach i ciśnieniu statycznym, np. przy monitoringu i kontroli filtrów, sprężarek i pomp.

Manometry różnicowe: DELTA-line teraz jeszcze odporniejsze
  • Manometry różnicowe: DELTA-line teraz jeszcze odporniejsze
Pobierz nowości